Teknoloji

Apple,’dan beklenmeyen AirPods kararı!

Apple, iPhone üretiminin bir kısmını 2020’de Çin’den Hindistan’a taşımaya başladı ve artık de birebirini AirPods ve Beats için planlıyor. Teknoloji devi prodüksion kısmında birtakım değişikliklere gittiklerini duyurdu.

Apple,’dan beklenmeyen AirPods kararı!

Nikkei’ye nazaran Cupertino şirketi, tedarikçilerinden Mart 2023’ün sonuna kadar ihracatı ikiye katlama maksadıyla üretimi Güney Asya ülkesine taşımalarını istedi.

Bloomberg bu haftanın başlarında, Hindistan’da üretilen ve Avrupa ve Orta Doğu’ya gönderilen iPhone’ların maliyetinin 1 milyar dolara eşit olduğunu ve yeni atılımla bu sayının Mart 2023’e kadar 2,5 milyar dolara ulaşabileceğini bildirdi.

Analistler, şu anda Çin’de yüksek oranda ağırlaşan üretim tabanını çeşitlendireceği için Hindistan’a geçişin güzel olduğuna inanıyor. Ayrıyeten, Hindistan bu hareketi, dikkate alınması gereken bir üretim gücü olduğu ve üretimlerini taşımak için öbür şirketleri çekebileceği bir söz olarak kullanacak.

Bildiğiniz üzere Apple yeni telefon serisi iPhone 14’ü bu yıl piyasaya sürdü lakin merakla beklenen aygıtlarla ilgili sorunların arkası ardı kesilmedi. Bu kapsamda bir çok meseleyle karşılaşan iPhone kullanıcıları sorunların güncellemeler ile düzeltilmesini bekliyor. Beklentileri karşılamayan seride en çok ilgi gören model ise Pro modeli oldu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
film sitesi - piar ne demek - bir finansçı - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al - slot siteleri - canlı casino siteleri