Teknoloji

Cardano fiyatı, Vasil yükseltmesinden etkilenmedi! Pekala neden?

Vasil hard fork, Cardano’nun ( ADA ) blok zincirinin performansını düzgünleştirmek ve onu güçlü bir merkezi olmayan kripto projesi olarak kurmak için lanse edilen gerekli ve değerli ağ güncellemelerinden biri olarak ortaya çıktı.

Cardano fiyatı, Vasil yükseltmesinden etkilenmedi! Pekala neden?

Yükseltmeye giden yol, kripto topluluğundan Cardano’ya büyük ilgiyle sonuçlandı. Sahiden de, 23 Eylül itibariyle, ADA’nın günlük toplumsal kelamları, 90 günlük bir mühlet içinde rekor bir düzey olan 52.470’e ulaştı. Lunar Crash datalarına nazaran, ADA toplamda 2.32 milyon toplumsal kelam kaydetti.

Cardano toplumsal kelam. Kaynak: Ay Çarpışması

Cardano’ya olan ilgi, ağ üzerinde bir ‘Ethereum katili’ olma yolunda ilerlerken, ekseriyetle artan geliştirme faaliyetlerini yansıttı.

ADA’ya ilgi Vasil hard fork’un önüne geçti

ADA’nın toplumsal kelamları ile Vasil çatalı ortasındaki korelasyon, ağ yükseltmesinin kripto para ünitesi için yükseliş olayı olarak görüldüğü düşünüldüğünde sürpriz olmamalı.

Özellikle, daha geniş kripto piyasası oynaklığı ile ADA, dalı düşüş momentumundan çekmesi olası dijital varlıklar ortasında potansiyel olarak kabul ediliyor.

Aynı vakitte, toplumsal sözlerdeki artış, argüman edilen yazılım testleri ve yanlışlar nedeniyle Vasil hard fork’un gecikmeli sunumuyla ilgili evvelki telaşları görmezden gelmiş görünüyor. Bilhassa, takım temkinli kalmaya çalışırken Cardano’nun gelişimi yavaş ilerledi.

İlginç bir formda, Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson, Vasil yükseltmesinin ‘ortalama Cardano kullanıcısı’ için olmadığını tespit ederken gecikme için tenkitleri reddetti.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!