Teknoloji

Dünya Kupası öncesinde izlenecek Chiliz (CHZ) fiyat seviyeleri!

Chiliz (CHZ ), Katar’da düzenlenecek 2022 FIFA Dünya Kupası için planlar yapan taraftarların taraftar jetonlarına yönelik artan talebinden faydalandı.

Dünya Kupası öncesinde izlenecek Chiliz (CHZ) fiyat seviyeleri!

18 Kasım’da alınan CoinMarketCap datalarına nazaran, şu anda CHZ tokeni son 24 saatte %10,5 ve son yedi günde %8,86 artışla 0,253 dolardan süreç görüyor.

CHZ 1 günlük grafik. Kaynak: CoinMarketCap

Chiliz’in toplam pazar kıymeti 1,51 milyar dolardır ve 1,35 milyar dolardan 24 saat içinde pazar pahasına 160 milyonu aşar. Dahası, CHZ belirteci, yarar açısından piyasa pahasına nazaran birinci 100 kripto para ünitesi ortasında başı çekerken, sırasıyla Stacks (STX) ikinci ve Litecoin ( LTC ) üçüncü sırada yer alıyor.

CHZ 1 günlük marj çıkarları. Kaynak: CoinMarketCap

CHZ fiyat analizi

İlginç bir formda, 11 Kasım’da alınan datalara nazaran, platformun Fiyat Kestirimi özelliğini kullanan CoinMarketCap üyeleri tarafından verilen oyların sayısı, kripto topluluğunun Chiliz’in 31 Aralık 2022’de düşüş eğilimi gösteren ortalama 0,2035 dolarlık bir fiyattan süreç göreceğine olan inancını gösteriyor.

CHZ’nin 1 günlük ölçekteki teknik tahlil (TA) göstergeleri olumlu görünüyor. Özet gösterge 17’de ‘güçlü bir alış’, hareketli ortalamalar 14’te ‘güçlü bir alış’a işaret ediyor. Bu ortada, haftalık osilatörler 3 ile ‘alış’ yapıyor.

CHZ 1 günlük teknik tahlil. Kaynak: TradingView

Özellikle, takma isimli kripto ticaret uzmanı Altcoin Sherpa, CHZ’nin fiyatının artmaya devam edeceğine inanıyor ve şu anda en güçlü altcoinlerden biri olduğunu ve Dünya Kupası hakkındaki anlatının tokeni 0,30 dolara çıkarabileceğini belirtiyor.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking