Teknoloji

Galaxy A Serisinin Cümbüş Modu 2.5 Milyar Sefer Kullanılarak Rekor Yeniledi

Samsung Galaxy A serisinin belli modellerinde yer alan ‘Eğlence Modu’ sayesinde kullanıcılar, Samsung’un kendi kamera uygulamasıyla sıra dışı fotoğraf ve görüntüler çekebiliyor, sevdikleriyle yahut toplumsal medyada paylaşmak üzere çektikleri manzaraları farklı filtrelerle eğlenceli ve eşsiz içeriklere dönüştürebiliyor. 2021 yılından bu yana 2.5 milyar sefer kullanılan ‘Eğlence Modu’, Galaxy kullanıcılarından ağır ilgi görmeye devam ediyor.

Eğlence Modu, Samsung ve Snap’in iştirakinde, daha eğlenceli bir kamera tecrübesi sunmak üzere ileri teknolojilerle geliştirilmiş bir özellik olarak dikkat çekiyor. Birebir vakitte, Snap’in Kamera Kiti tarafından desteklenen Cümbüş Modu, markaların ve geliştiricilerin Snap’in artırılmış gerçekliğinin (AR)  gücünü kendi uygulamalarında da kullanıma açabilmelerini sağlıyor. Üstelik, Cümbüş Modu artık Galaxy M serisi aygıtlarında da kullanılabiliyor.

Samsung, Galaxy A serisine ek olarak, birebir kamera özelliklerini amiral gemisi Galaxy aygıtlarındaki Snapchat uygulamasında da kullanıma açtığını duyurdu. Bu sayede kullanıcılar, daha yüksek çözünürlüğün yanı sıra ‘Süper Gece’ ve ‘Kusursuz Zoom’ üzere yenilikçi teknolojilerin yanında hem etkileyici hem de kaliteli içerikler üretebilecek.

Samsung Electronics Taşınabilir Tecrübe Kısmı Lider Yardımcısı ve Tecrübe Planlama Takımı Başkanı Woncheol Chai, mevzuyla ilgili şunları söyledi: “Galaxy kullanıcıları kendilerini tabir etmenin yeni yollarını aramaya devam ediyor. Samsung olarak biz de kullanıcıların keyif aldıkları ve eğlendikleri uygulamaları hayata geçirmek için durmaksızın çalışıyoruz. Bu nedenle, en büyük ve en yaratıcı artırılmış gerçeklik platformlarından biri olan Snap ile yaptığımız işbirliğinin kapsamını daha da genişletiyoruz. Daha fazla özellik ve yenilikle, en güzel kamera tecrübesini daha fazla kullanıcıya ulaştırmanın yeni yollarını keşfetmeye devam ediyoruz.”

Snap Inc. İçerik ve İştiraklerden Sorumlu Kıdemli Lider Yardımcısı Ben Schweri ise, “Filtreler, günümüzde 250 milyondan fazla Snapchat kullanıcısının her gün artırılmış gerçeklikle etkileşim kurma biçimini ortaya koyarken, bu tecrübelerin Samsung Galaxy ekosistemindeki kullanıcıları da şad etmesi bizleri sevindiriyor. İş birliğimiz kapsamında, kamera kitinin Samsung Galaxy aygıtların kendi kamerasına entegre edilmesiyle birlikte, bu tecrübeleri dünyanın dört bir yanındaki Galaxy kullanıcılarına da sunma fırsatı yakalıyoruz” diye konuştu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Vatandaşlık İşemleri - message near me - massage service antalya - ikinci el eşya alanlar - Plak alanlar - Palyaço kiralama - Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Kiralık bahis sitesi