Teknoloji

Microsoft Tedarik Zinciri Platformu hayata geçti

Microsoft’un bu duyurusu, müşterilerin Microsoft bulutunun tedarik zinciri için ne kadar pahalı olduğunu anlamalarını kolaylaştırıyor. Microsoft Tedarik Zinciri Platformu, müşterilerin tedarik zinciri gereksinimlerine yönelik yetenekleri geliştirmeleri yahut bağımsız olarak benimsemeleri için Azure, Dynamics 365, Microsoft Teams ve Power Platform genelinde yapı taşları sağlıyor.

Dataverse ile müşteriler tedarik zinciri genelinde görünürlük elde etmek, Power Platform’da düşük kodlu tahlillerle özel iş akışları geliştirmek ve Teams’in gücü aracılığıyla dahili ve harici olarak inançlı bir biçimde iş birliği yapmak için binlerce bağlayıcı oluşturabilir. Platform, olumlu tesir yaratan araçlar ve süreçlerle tertiplerin daha derin içgörüler kazanmasını ve oganizasyonların & tedarik zincirlerinin karbon tesirini en aza indirmesini sağlayabilir.

Microsoft iş ortağı ekosistemi, müşteri tedarik zincirinin esnekliğini ve çevikliğini sağlamada kritik bir rol oynayacak. Bunun yanı sıra, Microsoft Supply Chain Platform ile iş ortakları, Dynamics 365 Supply Chain Management, Microsoft Azure, Microsoft Teams ve Power Platform’dan yararlanan tümleşik tahliller oluşturmak için endüstriyel ve tesir alanı uzmanlıklarını bir ortaya getirebilecek.

Microsoft; Accenture, Avanade, EY, KPMG, PwC ve TCS üzere danışman ve uygulayıcılardan oluşan varlıklı bir iş ortağı ekosistemi ile müşterilerine takviye olmaya devam edecek. Öte yandan, müşterilerin tedarik zinciri muhtaçlıkları için en güzel tahlili bulmalarına yardımcı olmak ismine Blue Yonder, Cosmo Tech, Experlogix, Flintfox, inVia Robotics, K3, O9 Solutions, SAS, Sonata, To-Increase Software üzere tahlil sağlayıcılarla çalışmayı sürdürecek.

Microsoft Tedarik Zinciri Merkezi ile iş çevikliğini yükseltiyoruz

Tedarik Zinciri Platformunun merkezinde, uygulayıcılara SAP ve Oracle üzere bağımsız tedarik zinciri sistemlerine eş olarak, Dynamics 365’ten ve öteki ERP sağlayıcılarından alınan bilgiler üzere, mevcut altyapı tedarik zinciri sistemlerinden gelen bilgileri uyumlu hale getirmek için bir komuta merkezi tecrübesi sağlayan, ön izleme etabında sunulan Microsoft Tedarik Zinciri Merkezi yer alıyor.

Supply Chain Center’daki Data Yöneticisi, tedarik zinciri genelinde görünürlük sağlamak ve aksiyonu yürütme sistemlerine geri döndürmek için data alımını ve orkestrasyonu sağlıyor. Önizleme sırasında, lansman ortaklarımız C.H. Robinson, FedEx, FourKites ve Overhaul, Tedarik Zinciri Merkezi içinde lokal tecrübeler sunuyor. Dynamics 365 Tedarik Zinciri İdaresi müşterileri, Tedarik Zinciri Merkezi’ne otomatik olarak erişim kazanıyor. Tedarik Zinciri Merkezi ayrıyeten, tedarik ve sipariş karşılama genelinde tedarik zinciri kesintilerini ele almak için evvelden oluşturulmuş modüller içeriyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking