Telefon

Xiaomi’den berbat haber! Yapılan planlar tutmadı! Artık neler olacak?

Xiaomi 13 ve Xiaomi 13 Pro’nun 1 Aralık günü, yani dün tanıtılması bekleniyordu. Lakin şirket son dakika duyurusunda lansmanı erteledi. Ertelemenin nedeni şimdi bilinmiyor; yalnızca “Yeni Mi 13’ün tanıtımının ertelendiğini bildirmekten ıstırap duyuyoruz. Yeni çıkış tarihi onaylanır onaylanmaz sizi bilgilendireceğiz. Anlayışınız ve dayanağınız için teşekkür ederiz” açıklaması yapıldı.

Tahminler, ertelemenin hayatını kaybeden eski Çin Devlet Lideri Jiang Taban’ı onurlandırmak için olduğu tarafında ağırlaşıyor.

Şimdi akıllardaki soru, lansmanın ne vakit gerçekleşeceği. Gelen açıklamalar yeni bir tarih hakkında rastgele bir ipucu vermiyor. Lakin ertelemenin üstte belirttiğimiz nedenden kaynaklandığını varsayarsak, 13 serisinin ortaya çıkması için çok fazla beklemeyeceğimizi iddia edebiliriz. Bu nedenle Xiaomi 13 serisinin yıl sonundan evvel tanıtılması ihtimali hala güçlü görünüyor.

13 serisi her ne kadar ertelense de, Xiaomi’nin kendisinden kimi teaser’lar ortaya çıktı. Bu teaser’lara bakarsak, Xiaomi 13 Pro’nun birincil kamerası için 1 inçlik bir sensöre sahip olduğunu ve hem Xiaomi 13 hem de Xiaomi 13 Pro’nun 75 mm telefoto kamera kullanacağını anlayabiliyoruz.

Her iki telefonun da 128 GB depolama alanı ve Android 13 gelmesi bekleniyor. Ayrıyeten telefonlarda Snapdragon 8 Gen 2 yonga setinin kullanılacağını da neredeyse kesin olarak biliyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antika Alan Yerler - Pendik Eşya Depolama - Nevşehir evden eve - puan hesaplama - ingiltere vizesi - Yalçın Eldoğan - Bahçe Mobilyaları - Bursa bulaşık makinası servisi - film sitesi - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al