Teknoloji

2031 yılının İstanbul’undan görüntüler paylaştı! Vakit yolcusu kalmasın!

Zaman yolculuğu herhalde günümüzün en tanınan mevzularından biri. Çünkü son vakitlerde zaman yolcusu olduğunu argüman eden şahısların sayısında önemli bir yükselişin olduğuna şahit oluyoruz. Üstelik bu şahıslar çeşitli görüntü ve fotoğraflar ile gerçek bir vakit yolcusu olduklarını insanlara inandırmaya da çalışıyor. Lakin bunu TikTok üzerinden yapanların inandırıcılığı biraz düşük kalıyor.

2031 yılının İstanbul’undan görüntüler paylaştı! Vakit yolcusu kalmasın!

Fakat TikTok’ta görüntü paylaşan zamanyolu2031 isimli bir hesabın görüntüleri epeyce ilgi gördü. Kısa mühlet içerisinde toplumsal medyada gündem olan kullanıcı, 2031 yılının İstanbul’undan görüntüler paylaştığını tez ediyor. Kullanıcının telaffuzlarına nazaran ise kentte kimsecikler yok. Çabucak çabucak her yere istediği üzere girip çıkan kullanıcı, bunu görüntülerde göstermeyi de ihmal etmiyor. En girilmez denilen yerlere giren ve buralarda görüntüler çeken bu kişi, kentte kimsenin kalmadığını ve 2031 yılında sıkışıp kaldığını söylüyor.

Zaman yolcusu olduğunu argüman eden bu adama inanmak her ne kadar sıkıntı olsa da kentte kimselerin olmaması baş karıştırıyor. Bazıları ise saatlerce süren editler ile bu türlü görüntülerin ortaya çıkabileceğini yorumlarda belirtiyor. Bu usul gizemli görüntülere devam eden adamın şu anda TikTok platformunda 233 binden fazla takipçisi bulunuyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking