Teknoloji

25 Aralık (2022 Noel Günü) için Dogecoin (DOGE) fiyat tahmini!

Dogecoin ( DOGE ), dijital varlığın fiyat performansı 2021’deki tepelerinin gölgesinde kalsa da, 2022’de benimsemeyle ilgili gelişmelerden takviye aldı. Gerçekten, yaygın piyasa oynaklığı ile DOGE, sadece 2022’de yaklaşık %35 oranında bedel kaybetti.

25 Aralık (2022 Noel Günü) için Dogecoin (DOGE) fiyat tahmini!

Yıl sona ererken ve Noel günü süratle yaklaşırken, dijital para ünitesinin bu bayram devrinde nasıl performans göstereceğini izlemek çok kıymetlidir. Bu doğrultuda, DOGE’nin Noel gününde evvelki performanslarını incelemek, sekizinci sıradaki kripto para ünitelerinin 2023’e hakikat nasıl ticaret yapacağına dair fikir verebilir.

Elde edilen tarihî datalara nazaran, son üç Noel’de Dogecoin yıldan yıla (YoY) istikrarlı bir büyüme kaydetmeyi başardı. DOGE’nin kazanımları 2022’de tekrar edip etmeyeceği ilgi alımlı.

Çeşitli teknik tahlil (TA) göstergelerini hesaba katarak, CoinCodex.com kestirimine nazaran, DOGE’nin 2022 Noel kestirimi düşüş istikametinde ve varlığın 25 Aralık’ta 0,065 dolardan süreç görmesi bekleniyor. Basın vaktinde, Dogecoin son 24 saatte yaklaşık %2 kayıpla 0,10 dolardan el değiştiriyordu.

DOGE fiyat iddiası. Kaynak: CoinCodex

25 Aralık 2021’de DOGE, 0,18 $’dan süreç gördü ve 2020’deki 0,0045 $ bedelinden yıldan yıla yaklaşık %3.900’lük bir büyüme kaydetti. 2019 Noel gününde, dijital varlık 0,002088 dolardan süreç gördü.

Ayrıca, CoinMarketCap’teki Dogecoin topluluğu, 2022’nin sonuna hakikat DOGE’nin beklentileri konusunda düşüş eğilimini sürdürüyor. Fiyat iddiası özelliğinden yararlanan topluluk, Dogecoin’in 31 Aralık 2022’de ortalama 0,0975 ABD doları fiyattan süreç göreceğini kestirim ediyor. varlığın yayınlanma sırasındaki fiyatının yaklaşık %5’i.

DOGE toplumsal topluluk fiyat varsayımı. Kaynak: CoinMarketCap

DOGE’nin gelecekteki umutları

Genel olarak, kripto para piyasası bir belirsizlik sahnesinde zayıflarken Dogecoin, temel olarak Tesla CEO’su Elon Musk’tan gelen girdilerden ilham alan karlar kaydetti.

Musk, DOGE’a daha fazla yarar sağlamak için Twitter’ı satın almasıyla lanse edilen mem kripto para ünitesinin en büyük destekçilerinden biri olmaya devam ediyor. Bilhassa, Dogecoin’in Twitter’da bir ödeme seçeneği olarak entegre edilebileceğine dair spekülasyonlar var.

DOGE’nin performansı, sahiplerinin %60’ından fazlasının karda kalmasına neden oldu. Bilhassa, sahiplerin büyük bir kısmı, %69’unun birikmiş olduğu göz önüne alındığında, muhtemelen Dogecoin’in uzun vadeli beklentileri üzerine bahse giriyor.

Bu hatta, ağı güzelleştirmek için planlanan ek geliştirmeler sayesinde, sahipleri optimist. Örneğin, son vakitlerde Musk ve Ethereum ( ETH ) kurucusu Vitalik Buterin’in DOGE’yi birleştirmeyi ve daha da geliştirmeyi planladığına dair raporlar ortaya çıktı.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking