Teknoloji

31 Aralık 2022 için Solana (SOL) fiyat kestirimi

Yasal ikaz: CoinMarketCap kripto para topluluğu fiyat kestirimi, sırf kullanıcılarının oylarına dayanmaktadır. İddialar, ay sonu fiyatlarını garanti etmez.

FTX’teki likidite krizinin kripto para piyasasında yarattığı katliamın bir sonucu olarak, Solana’nın ( SOL ) fiyatı, varlığın kripto borsasına yakından bağlı olmasıyla kıymetli bir darbe aldı. Çöküşün akabinde piyasadaki atmosfer sakinleşmeye başladığına nazaran, tacirler ve yatırımcılar SOL’un gelecekteki fiyatını iddia etmeye çalışıyor.

31 Aralık 2022 için Solana (SOL) fiyat tahmini

21 Kasım’da alınan datalara nazaran, CoinMarketCap’teki Fiyat İddiası aracı aracılığıyla kullanılan topluluk oylarını dikkate alan toplu varsayım, Solana’nın fiyatını 31 Aralık 2022 prestijiyle ortalama 28,35 $ olarak belirliyor.

Topluluğun basın saatine nazaran kullanılan 1.118 oydan kaynaklanan kestirimleri gerçekleşirse, mevcut fiyat olan 11.93 $’a nazaran 16.35$ yahut +%137.39’luk bir artışı temsil edecekler.

30 Aralık için toplumsal SOL fiyat iddiası. Kaynak: CoinMarketCap

Özellikle, Ekim sonu fiyat iddialarında, topluluk %87,10’luk bir doğruluk derecesine sahipken, Solana 32,61 $’dan kapattı.

Şu anda Solana, son 24 saatte %8,52 ve evvelki haftaya nazaran %13 daha düşerek 11,94 $’dan süreç görüyor ve toplam piyasa pahası 4,3 milyar $.

1 haftalık SOL fiyatı. Kaynak: Finbold

Sahte kripto ticaret uzmanı Altcoin Sherpa, Solana’nın grafik modellerinin , merkezi olmayan finans ( DeFi ) varlığının, 11,80 dolar civarındaki düzeyin tutmaması durumunda 3 dolara kadar düşebileceğini gösterdiği sonucuna vardığını gözlemledi.

“Bu mevcut alanlar düşerse, IMO’nun bir sonraki değerli alanı 3 dolar olur. Uzun vadede FTX/SBF’nin yok edilmesinin ekosistem için muhtemelen net bir yarar olduğunu düşünüyorum, fakat kısa vadede bu hala epeyce felaket.”

SO fiyatı. Kaynak: Altcoin Sherpa

Başka bir yerde, ZeroHedge şunları kaydetti :

“[SOL] Şu anda aşağı hakikat bir sıkışma kırılmasından geçiyor Kırmızı Noktalar, İz çizgisinin altında başladığında, İz çizgisinin üzerine çıkmadan evvel ona dokunmayı düşünmüyorsunuz bile.”

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking