Teknoloji

31 Ocak 2023 için SHIB fiyat iddiası

Feragatname: CoinMarketCap kripto para topluluğu fiyat varsayımı, sırf kullanıcılarının oylarına dayanmaktadır. İddialar, ay sonu fiyatlarını garanti etmez.

Köpek temalı göğüs tokeni Shiba Inu’nun ( SHIB ) yatırımcıları da, SHIB’nin 2023’te olumlu bir başlangıç ​​yapmasıyla, dijital varlığın Ocak ayının sonuna hakikat hareket eden fiyat dalgalanmaları konusunda epey istekli görünüyor.

31 Ocak 2023 için SHIB fiyat tahmini

Platformun Fiyat Kestirimi aracını kullanarak CoinMarketCap’te kripto para topluluğu üyeleri tarafından sunulan en son oy sayısına nazaran, SHIB’in 31 Ocak 2023’te ortalama 0,000010439 $ fiyatla süreç görmesi bekleniyor.

SHIB Ocak 31 günlük fiyat kestirimi. Kaynak: CoinMarketCap

12 Ocak tarihli bilgiler, merkezi olmayan finans ( DeFi ) varlığının Ocak ayı sonu fiyatına ait en son varsayımın, basın vaktine nazaran kullanılan 1.497 oylamanın sonucu olduğunu ve Shiba Inu’nun mevcut fiyatından 0,000001336 $ yahut % 14,59’luk bir artışı temsil ettiğini ortaya koyuyor.

SHIB fiyat analizi

Bu ortada Shiba Inu, günde %2,38’lik bir sıçrama ve hafta boyunca %7,69’luk çift haneli karla 0,000009156$’dan süreç görüyor.

SHIB 1 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Yıl başından beri SHIB, kripto bölümünün geri kalanıyla birlikte üst hakikat hareket ediyor ve şu anda 5.02 milyar dolar olan pazar kıymetine 600 milyon dolar ekledi.

Shiba Inu’nun fiyatı, 13 trilyon SHIB jetonunun 10 Ocak’ta stake edilmemesi nedeniyle düşmüştü, fakat o vakitten beri, piyasadaki en trend kripto paralardan biri olarak kaldığı yerden devam etmeyi başardı.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antika Alan Yerler - Pendik Eşya Depolama - Nevşehir evden eve - puan hesaplama - ingiltere vizesi - Yalçın Eldoğan - Bahçe Mobilyaları - Bursa bulaşık makinası servisi - film sitesi - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al