Teknoloji

450 TL’lik cüzdanın fiyatı 48TL’ye düştü! Seri sonu fırsatı!

Günümüzde pek çok şey değişmiş durumda. Artık pek çok kişi yanında nakit para bile taşımıyor. Zira kredi kartları ve akıllı telefonlar nakit paranın yerini almış durumda. O denli ki artık akıllı telefonumuzla bile rahat bir biçimde ödeme yapabiliyoruz.

Elbette bu durum aksesuar tasarımlarını da değiştirdi. Örneğin cüzdanlar. Yeni kuşak cüzdanlara baktığımızda büsbütün farklı bir çizgi ile karşılaşıyoruz. Eski jenerasyon cüzdanlarda bozuk paralar için başka bir bölme bile yer alıyordu. Kart gözleri ise sonlu sayıdaydı.

Yeni kuşak cüzdanlarda ise bozuk para yeri bulunmuyor. Bunun yanında kart gözü sayısı da kıymetli oranda arttırılmış durumda. Üstelik kartların rahat kullanımı için de özel bir düzeneğe yer veriliyor. Böylelikle dilediğiniz kartı süratli bir biçimde seçip alabiliyorsunuz.

450 TL’lik cüzdanın fiyatı 48TL’ye düştü! Seri sonu fırsatı!

Hepsi bu kadar da değil. Artık bu cüzdanlarda kartların temassız süreç özelliğini engelleyen bir sisteme da yer veriliyor. Böylelikle kartınız cüzdanınızdayken içerisinden para çekilmesinin önüne geçilmiş oluyor.

Normal kurallarda bu biçim cüzdanların fiyatı 400 TL ve üzeri düzeylerde geziyor. Lakin seri sonu fırsatları sayesinde fiyatların 50 TL’nin de altına düştüğünü görüyoruz. Sizlere sunacağımız fırsat eseri de hali hazırda 50 TL’nin altına satılıyor. Bu periyotta 50 TL’ye 2 kilo domates bile almak bir mucize. Size tavsiyemiz hudutlu sayıda eser bitmeden kendinize yeni bir cüzdan kapın.

Dilerseniz eserin indirimli satın alma sayfasına buradan göz atabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!