Teknoloji

5 Aralık haftası için izlenecek kripto para birimleri!

Çoğu kripto para ünitesi, genel dijital varlık piyasasıyla hâlâ konsolide oluyor, fakat şimdi her iki tarafta de kesin bir atılım yapmıyor. Konsolidasyon, FTX kripto para borsasının çöküşünün akabinde aşağı taraflı hislerin karar sürmesiyle geldi. Birebir vakitte, yatırımcılar muhtemelen yeni bir ralli başlatacak bir taban arıyorlar.

5 Aralık haftası için izlenecek kripto para birimleri!

Çoğu varlığın kıymeti düşük kalırken, birkaç altcoin öne çıkıyor ve artan ilgiyi çekiyor. Yatırımcılar, çeşitli piyasa kapitalizasyonuna sahip olmalarına karşın, toparlanma potansiyelleri ve gelecek vaat eden kullanım durumları nedeniyle temel olarak altcoinlere ilgi duyuyor. 5 Aralık haftası için izlenmesi gereken değerli altcoinler aşağıdadır.

Quant (QNT)

Birlikte çalışabilirlik tabanlı kripto projesi Quant ( QNT ), son haftalarda ivme kazanıyor ve piyasadaki gerilemeden etkilenmemiş görünüyor. Lakin, FTX patlaması piyasaya çıktıktan sonra varlığın gidişatı yarıda kesildi.

Özellikle, QNT’nin son kazanımları, 14 Ekim prestijiyle QNT’nin altı aylık toplumsal etkileşimlerinin %130’un üzerinde arttığını gösteren blok zinciri tahlil firması Lunar Crash’ten alınan bilgilere sahip canlı bir topluluktan ilham aldı.

Uzun vadede, QNT topluluğu, varlığın bir birlikte çalışabilirlik ağı olarak kullanım durumlarına ve gelecekteki bir ralli için potansiyel itici güç olarak merkez bankası dijital para üniteleri ( CBDC ) ile çalışmasına güveniyor.

Basın vaktinde, Quant haftalık yaklaşık %4 artışla 127 dolardan süreç görüyordu. Fakat günlük grafik, QNT’nin yaklaşık %3 oranında düzeltme yaptığını gösteriyor. Varlığın, kritik bir takviye düzeyi olarak hareket edecek olan 150$ konumunu yine kazanmayı hedeflediğini belirtmekte yarar var . Düzey muhtemelen QNT’nin 17 Ekim’de kaydedilen yılın en yüksek düzeyi olan 228 $’ı tekrar kazanmasına müsaade verecek.

QNT yedi günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Dogecoin (DOGE)

Dogecoin ( DOGE ) topluluğu, token’ın benimsenmeyle ilgili artan haberlere şahit olması nedeniyle vızıldadı. Dogecoin’in son zamanlardaki yükseliş ivmesi, temel olarak Twitter’ın Tesla CEO’su Elon Musk tarafından kripto paranın toplumsal medya devine entegre edilebileceği tarafındaki spekülasyonlarla satın alınmasıyla tetiklendi. Tıpkı vakitte, Musk ve Ethereum ( ETH ) kurucusu Vitalik Buterin’in muhtemelen DOGE ağını birleştirip daha da geliştireceğine dair raporlar ortaya çıktı.

Mevcut durumda, Dogecoin günlük yaklaşık %4’lük artışla 0,10 dolardan süreç görüyor, haftalık grafik DOGE’nin %0,5’ten daha az küçük düzeltmeler kaydettiğini gösteriyor.

Dogecoin yedi günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Fantom (FTM)

Fantom ( FTM ), merkezi olmayan finans ( DeFi ) ve kurumsal uygulamalar için ölçeklenebilir bir blockchain platformudur . Platformun kripto pazarındaki potansiyeli, temel olarak FTM’ye olan ilgiyi tetikledi. Örneğin, varlığın son kazanımları, kripto paranın ardındaki Fantom Vakfı’nın FTM belirteçleri satsa da satmasa da istikrarlı kar elde edebileceğine dair raporların ortaya çıkmasından sonra geldi.

Vakfın güçlü mali sonuçlarına dayanarak, piyasa FTM’nin haftalık yaklaşık %30’luk karlar kaydetmesine yardımcı olarak olumlu reaksiyon verdi. Basın vaktinde, varlık 0,24 dolardan süreç görüyordu.

Fantom yedi günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

The Open Network (TON)

Açık Ağ ( TON ), iletileşme uygulaması Telegram tarafından merkezi olmayan bir Katman-1 blok zinciridir. Topluluk liderliğindeki proje, evvelki haftalarda değerli dayanak düzeyleri kazanarak güç sergiledi. Ağ etrafında bir dizi olumlu haber, tokenin rallisini artırdı.

Örneğin, Ekim ayı sonlarında TON, dünyanın önde gelen kripto para borsalarından biri olan KuCoin’de listelendi. Birebir vakitte, Telegram bir kripto cüzdanı ve takas oluşturmayı planladığından , TON muhtemelen daha fazla yarar sağlayacaktır. Bununla birlikte, mevcut durumda Telegram, iki eserin TON’da geliştirilip geliştirilmeyeceğini şimdi netleştirmedi.

Basın vaktinde TON, haftalık yaklaşık %6’lık bir ralli ile günlük yaklaşık %1’lik artışla 1.81 $’dan süreç görüyordu.

Açık Ağ yedi günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Chainlink

Blockchain oracle sağlayıcısı Chainlink ( LINK ), son haftalarda, temel olarak sıralı ağ geliştirme faaliyetleriyle desteklenen artan bir ilgi kaydetti. Örneğin, Blockchain uzun vadeli sürdürülebilir bir ekonomik program oluşturmayı dört gözle beklediği için Chainlink, Ethereum ağında staking başlatmaya hazırlanıyor.

Staking özelliği, LINK token sahiplerinin ve düğüm operatörlerinin kehanet hizmetlerinin kripto-ekonomik güvenliğini artırmak için mükafatlar kazanmasını sağlayacak formda ayarlanmıştır. Bu satırda, kripto ticareti uzmanı Michaël van de Poppe , LINK’in neredeyse iki yıldır olmayan daima bir güç gösterdiğini kabul etti.

Yayınlandığı sırada Chainlink, haftalık yaklaşık %6’lık çıkarlarla 7,36 dolardan süreç görüyordu. Mevcut fiyatla Poppe, FTX çöküşüne ve bunun piyasa üzerindeki tesirine karşın LINK’in birikim kademesinde olduğunu kaydetti. Genel olarak, tokenin bir çıkış aradığını söyledi.

Chainlink yedi günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking