Telefon

50 dolarlık Xiaomi Redmi 1FE geliyor! Türkiye fiyatı vergiler dahil 1300 TL!

Çin’in önde gelen akıllı telefon üreticilerinden biri olan Xiaomi, Huawei’nin kan kaybetmesi sonrasında kıymetli bir güç kazanmıştı. Bir anda kendisini dünyanın en fazla telefon satan 3 şirketi içerisinde bulan Xiaomi, artık tepeyi hedefliyor.

Çinli şirket geçtiğimiz yıl, ikinci sıraya kadar tırmanmayı başardı. Ama bu durum Xiaomi’yi tam manasıyla tatmin etmiyor. Zira dev isim ikinci sıra yerine liderliği hedefliyor. Bunun içinde kolay bir stratejileri var. Düşük kar marjlarıyla, yüksek satış sayılarına ulaşmak.

Malum kelam konusu Xiaomi olduğunda fiyatların ne derece uygun olduğunu aslında biliyoruz. Lakin Çinli firma, Hindistan ve Asya pazarında satışa sunacağı yeni modeli ile önemli manada tepeye oynayabiliriz.

Xiaomi’den 50 dolara akıllı telefon! Türkiye fiyatı vergiler dahil 1300 TL!

Xiaomi’ye yakın kaynaklardan edinilen bilgiye nazaran, Çinli üretici 50 dolara satacağı yeni bir Redmi modeli üzerinde çalışıyor. Bu modelde materyal kalitesi ve teknik özelliklerden kısılarak ortaya muazzam bir fiyat etiketi çıkarılacak.

Klasik bir halde damla çentik dizaynıyla gelecek olan Redmi 1FE’de giriş düzeyi bir Unisoc yonga seti kullanılacak. Bu yonga setine 2GB RAM eşlik edecek. Telefonun dahili depolama alanı ise 32GB olacak. Aygıtın art yüzünde 16MP’lik bir ana kamera yer alacak. Ön yüzde ise 8MP’lik selfie kamerası bulunacak.

İlk etapta Asya pazarında çıkacak olan Redmi 1FE şayet ülkemizde satışa sunulursa vergiler dahil 1300 TL üzere bir fiyattan satılacaktır. O denli görünüyor ki Xiaomi’nin bu restini görebilecek ikinci bir akıllı telefon üreticisi bulunmuyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!