Teknoloji

650 TL’lik parfümün fiyatı 90 TL’ye düştü! Yalnızca 10 eser için geçerli

En sevilen parfüm markalarının sevdiğiniz kokusuyla şeklinizi vurgulayın. Erkek parfüm çeşitleriyle kaçırılmayacak fırsatlarla karşınızdayız. Parfüm fiyatları da başka eserler üzere epeyce yüksek fiyatlara satılıyor. Royal Club De Polo Barcelona imzası taşıyan bu olağanüstü parfüm kısa süreliğine yalnızca 90 TL‘ye satılıyor. Üzülerek belirtmek isteriz ki stoklarda sonlu bu eseri almak için çabuk edin.

Ruhunuza canlılık katacak

Royal Club De Polo Barcelona markasıyla hoş bir bahse sahip olmak herkesin hakkı. İşte bizde sizlere bu hoş kokuyu getirdik. İspanyol Monte Perdido Dağı’nın heybetli imgesinin verdiği güçlü hisleri notalarına yansıtan Monte Perdido 50 ml EDP sizi tutkuyu ortaya koyan kokusuyla harmanlıyor. Üst notalarında bulunan greyfurt, deniz ve mandalina kokusunun verdiği taze kokuyu orta ve alt notalarda defne yaprağı, yasemin ve amber kokusu kucaklıyor. Monte Perdido taze bir günün tüm canlılığını ruhunuza katıyor.

Royal Club De Polo Barcelona Monte Perdido Erkek Parfüm 50 ml kutu formunda satılıyor. Piyasada 650 TL’ye satılan Royal Club De Polo Barcelona imzası taşıyan bu parfümü 90 TL’ye almak için buraya tıklayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - İstanbul Kiralık Eşya Deposu - Nevşehir evden eve - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - fixbet - ELİTBAHİS GİRİŞ - Betgol kirala - Ronabet kirala - Totobo kirala - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom