Teknoloji

900 TL’lik kablosuz kulaklığın fiyatı 160 TL’ye düştü! Rakiplerinden çok üstün!

Apple’ın birinci AirPods’u duyurmasının üzerinden yıllar geçti. AirPods birinci duyurulduğunda, bu teknolojinin kablolu kulaklıkları büsbütün tarihe gömeceğine çok fazla ihtimal veren olmamıştı. Lakin geldiğimiz noktada kablolu kulaklıklar önemli manada tarihin tozlu sayfalarındaki yerini almaya başladı.

Bu durumda epeyce makul fiyatlara satılan kablosuz kulaklıkların da hissesi yadsınamaz. O denli ki şimdilerde yalnızca 160 TL’ye epey yetenekli bir kablosuz kulaklık alabiliyorsunuz. O denli ki bu kulaklıktaki özellikler 1000 TL üzerinde fiyatlara satılan rakiplerinde dahi yok.

Çin’in önde gelen markalarından biri olan Torima, yeni kuşak kulaklığını bir müddet evvel ülkemizde de satışa sundu. Birinci etapta 900 TL üzere bir fiyattan satılan bu kulaklığın fiyatı şimdilerde 160 TL’ye kadar düşmüş durumda.

900 TL’lik kablosuz kulaklığın fiyatı 160 TL’ye düştü! Rakiplerinden çok üstün!

Aktif gürültü engelleme özelliği ile gelen Torima E10, pek çok rakibinde bulunmayan üstün özellikleri ile dikkatleri üzerine çekiyor. Torima E10’un en dikkat cazibeli özelliklerinden birisi RGB aydınlatmaya sahip olması. Bu görsel özellik kulaklığın önemli manada dikkat alımlı olmasını sağlıyor.

Kutu üzerinde kulaklıkların şarjını gösteren bir led panel de yer alıyor. Bunların haricinde en kıymetli artı ise kulaklık kutusunun powerbank olarak kullanılıyor olabilmesi. Yani kulaklık kutusundan telefonunuzu da şarj edebiliyorsunuz. Bu nitekim de eşsiz bir özellik.

Peki bu kadar artıya karşın bu kulaklığın fiyatı ne kadar dersiniz? Yalnızca 160 TL. İnanması güç lakin gerçek.

Dilerseniz kulaklığın indirimli satın alma sayfasına buradan göz atabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!