Teknoloji

Age of Mythology Definitive Edition Gelebilir

2002 tarihli oyun klasiklerinden Age of Mythology yenilenmiş bir versiyonu ile karşımıza çıkabilir. Tezlere nazaran, 2014 yılında sunulan Age of Mythology Extended Edition sonrasında Microsoft tarafından bir yine düzenleme için çalışmalara başlanmış durumda.

Microsoft, Age of Empires 2 ve Age of Empires 3 oyunlarının definitive edition sürümleri ile uğraşırken bir taraftan da Relic Entertainment Age of Empires 4 oyununu geliştirmekle meşgul.

E3 2019 sırasında açıklamalarda bulunan Age of Empires yaratıcı yöneticisi Adam Isgreen’in yenilenmiş sürümler bittikten sonra Age of Mythology takımının geri dönebileceğini ima etmesi ise söylentileri ateşledi.

Öte yandan, daha 5 yıl evvel gelen Extended Edition sonrasında gelecek yeni bir sürümün ne kadar ilgi çekeceği ise merak konusu. Yeniden Extended Edition için çok yakında sunulması planlanan yeni bir yamadan da bahsediliyor. Bu yama ile oyunun açıklarının düzeltileceği ve çeşitli oyuncu problemlerinin ortadan kaldırılacağı söz ediliyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Vatandaşlık İşemleri - message near me - massage service antalya - ikinci el eşya alanlar - Plak alanlar - Palyaço kiralama - Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Kiralık bahis sitesi