Teknoloji

Aksiyon Macera Oyunu GhostWire Tokyo Duyuruldu

Evil Within üzere dehşet oyunları ile tanınan Tango Gamework, E3 2019’da  yeni aksiyon macera oyunu GhostWire Tokyo ile sahne aldı. Tango Gamework’ün evvelki oyunlarına göre farklı bir oyun yapısına sahip olan GhostWire Tokyo ürkütücü yapısıyla dikkat çekiyor.

Tüm E3 2019 haberlerine bu temastan ulaşabilirsiniz.

Doğaüstü güçlere karşı uğraş vereceğimiz kıssa odaklı oyunun şimdi çıkış tarihi ve ayrıntıları açıklanmadı. Lakin, yeni oyun hakkında aktarılan bilgilere nazaran oyunda Tokyo kentinde yaşanan gizemli kayboluşların nedeni araştıracağız.

Paranormal olayların yaşandığı Tokyo kentinde doğaüstü güçlere ve yaratıklara karşı uğraş edeceğimiz GhostWire‘da, tıpkı vakitte ana karakterimizin bir grup doğaüstü güçlere sahip olduğunu görüyoruz.

Bunun yanı sıra yayınlanan fragmanda, son Assassin’s Creed oyunlarından da aşina olduğumuz tarikat üyesi maskeli düşmanlar bizleri karşılıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!