Teknoloji

Algoritma, 1 Şubat 2023 için Bitcoin fiyatını belirliyor!

Bitcoin ( BTC ), birden çok değerli takviye düzeyine ulaşarak 2023’te güçlü bir başlangıç ​​yaptı. Yatırımcılar, bu düzeylerin birinci kripto para ünitesinin yükseliş eğilimini sürdürmesi için bir temel oluşturabileceğini umuyor olacak. Yükseliş ivmesi, yatırımcıların makroekonomik faktörlerle ilgili olumlu haberleri yakalamasının bir sonucu olarak ortaya çıktı.

Algoritma, 1 Şubat 2023 için Bitcoin fiyatını belirliyor!

Bitcoin fiyatı geçen hafta boyunca artmaya devam ederken, yatırımcılar dijital varlığın Şubat ayına girerken tırmanmaya devam edeceğini umuyor olacak. PricePredictions’daki makine tahsili algoritmaları, Bitcoin’in 1 Şubat 2023’te 21.382 dolardan süreç görmek için daha da yükselmeye devam edeceğini öngörüyor.

Yapay zeka varsayımları, iddiasında Bollinger Bantları (BB), hareketli ortalamalar (MA), hareketli ortalama yakınsama sapma (MACD), rölâtif güç endeksi (RSI) ve başkaları üzere farklı teknik göstergeler kullanır. Bitcoin’in yayınlandığı tarihteki fiyatından %2,6’lık bir artış.

Bitcoin 30 günlük fiyat iddia tablosu. Kaynak: Fiyat Tahminleri

Bitcoin fiyat analizi

Basın vaktinde, Bitcoin’in fiyatı son 24 saat içinde yaklaşık %0,52’lik küçük artışlarla 20.838 dolardan el değiştiriyordu. Haftalık grafikte varlık %20,63 arttı.

Bitcoin yedi günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Stratejik hizmetler platformu XOR’un CEO’su Aurelien Ohayon’un, 2023’ün Bitcoin’in boğa koşusu yaşadığı yıl olabileceğini kestirim etmesi enteresan. Çünkü araştırmasına nazaran , piyasaya giren birinci kripto para ünitesi tipik olarak dört yıl sonra bir boğa piyasası yaşar ve düşüş piyasası tipik olarak yaklaşık bir yıl sürer.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antika Alan Yerler - Pendik Eşya Depolama - Nevşehir evden eve - puan hesaplama - ingiltere vizesi - Yalçın Eldoğan - Bahçe Mobilyaları - Bursa bulaşık makinası servisi - film sitesi - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al