Teknoloji

Algoritma, 1 Şubat 2023 için Dogecoin fiyatını belirliyor!

Dogecoin’in ( DOGE ) 2022 ayı piyasası sırasındaki fiyat performansı, kripto sanayisinin önde gelen varlıklarının büyük çoğunluğundan değerli ölçüde daha güzeldi. XRP’den sonra göğüs coin, kripto paraların birinci 10 listesinde üçüncü sırada yer aldı.

Algoritma, 1 Şubat 2023 için Dogecoin fiyatını belirliyor!

Dogecoin tıpkı vakitte en değerli rakibi Shiba Inu’yu ( SHIB ) geride bıraktı. 2023’ün başından bu yana DOGE, kıymetine 0,011 $ ekledi ve yatırımcılar, Şubat ayında tıpkı başlığın daha fazlasını umacaklar.

Kripto izleme platformundaki makine tahsili algoritmaları PricePredictions 30 günlük iddia, Dogecoin’in 31 Ocak 2023’te DOGE’nin yayınlanma anındaki kıymetinden yaklaşık %2,5 artışla 0,0833 dolardan süreç göreceğini gösteriyor.

Dogecoin 30 günlük fiyat kestirimi. Kaynak: Fiyat Tahminleri

AI fiyat projeksiyonu, oburlarının yanı sıra hareketli ortalamalar (MA), nispî güç endeksi (RSI), hareketli ortalama yakınsama farklılığı (MACD) ve Bollinger Bantları (BB) üzere teknik göstergelere dayanmaktadır.

Dogecoin fiyat analizi

Mevcut durumda Dogecoin, günlük %5,5’ten az kayıpla, fakat geçen haftaya nazaran %3,69 artışla 0,08123 dolardan süreç görüyor.

Dogecoin yedi günlük fiyat iddiası. Kaynak: Finbold

Şu anda, Dogecoin 0,091 Dolar’da bir dirençle karşı karşıya ve şayet fiyat konumun üzerine çıkarsa, varlık muhtemelen 0,1 Dolar’a yanlışsız bir yükseliş eğilimine girecek.

Elon Musk’ın Twitter’ı satın almasından kar elde ettikten sonra, tokenin toplumsal medya platformunda bir ödeme seçeneği olarak entegre edildiğine dair yepyeni varsayım yerine getirilirse, daha fazla fiyat artışı görebilir, fakat şimdilik bu spekülasyon olarak kaldı.

Başka yerlerde, topluluk başkalarının yanı sıra Libdogecoin, Dogecoin Standard ve GigaWallet üzere yeni eserlere odaklandığından, Dogecoin yükseliş eğilimi gösterebilir.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking