Teknoloji

Algoritma, 31 Aralık 2022 için Cardano (ADA) fiyatını iddia etti!

Tüccarlar 2022’nin son ayına girerken, Cardano (ADA) , FTX çöküşünün akabinde pazarın geri kalanına misal biçimde etkilenmesine karşın, piyasa kıymetine nazaran hala en büyük on kripto para ünitesi ortasında yer alıyor.

31 Aralık 2022 için Cardano (ADA) fiyat tahmini!

Şu anda, NeuralProphet’in açık kaynaklı bir makine tahsili çerçevesi kullanan PyTorch tabanlı fiyat kestirim algoritmasına nazaran, piyasa kıymetine nazaran en büyük dokuzuncu varlığın kıymetini ay sonuna kadar %30’un üzerinde artıracağı varsayım ediliyor.

Derin öğrenme algoritması, ADA’nın 31 Aralık 2022’ye kadar 0,42 dolardan süreç göreceğini varsayım ediyor; bu, yayın tarihindeki 0,318 dolardan %32 artış.

ADA fiyat tahmini/gün. Kaynak: Cardano Blockchain Insights

Gelecekteki pahaların kusursuz bir varsayımı olmasa da, kapsayan model, algoritma tabanlı stablecoin projesi TerraUSD’nin ani piyasa çöküşüne kadar adil bir doğruluk sicili sergiledi.

ADA fiyat analizi

Kripto para piyasası son vakitlerde toparlanma belirtileri gösterdiğinden, yatırımcılar önümüzdeki ay fiyatı hakkında varsayımlarda bulunmak için ADA üzere varlıkların performansına bakıyor.

Finbold datalarına nazaran Cardano, son 24 saatte %1,48 ve bir evvelki haftaya nazaran %1,67 artışla 0,318 dolardan el değiştiriyor ve toplam piyasa kıymeti 10,9 milyar dolar.

ADA 1 günlük fiyat. Kaynak: Finbold

Cardano’nun 1 günlük göstergelerdeki teknik tahlil (TA) göstergeleri, özetleri 12’de ‘satış’ pozisyonunda olduğundan, 5’in ‘al’ı ve 9’un ‘nötr’ü göstermesine rağmen, nispeten düşüş eğilimini koruyor.

Cardano ağ geliştirme

Ağın devam eden gelişmeleri göz önüne alındığında, Cardano’yu 28 Kasım ile başlayan hafta boyunca izlenecek kripto para ünitelerinden biri olarak tanımladı. Ağın genişlemesi sonucunda ADA cüzdanlarının sayısı, FTX fiyaskosuna karşın Kasım ayında 100.000’den fazla artışla 3,7 milyonu aştı.

Ayrıca Cardano, 55 milyondan fazla süreç gerçekleştirmiştir ve akıllı kontrat özelliği 3.900’den fazla plutus komut belgesi içermektedir. Aslında, 2022’de Cardano akıllı kontratlarının sayısı %300’ün üzerinde arttı. Birebir çizgiler boyunca ağ, geliştiriciler için Plutus DApp isimli yeni bir kaynak web sitesini tanıttı.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking