Teknoloji

Algoritma, 31 Ocak 2023 için Litecoin fiyatını belirliyor!

Litecoin ( LTC ) yatırımcıları, dijital varlığın halving etkinliğinden geçmesinin beklendiği muazzam bir 2023 yılı bekliyor. Sahiden de, olayın LTC’nin bedeli üzerinde yükseliş tesiri yaratması bekleniyor.

Algoritma, 31 Ocak 2023 için Litecoin fiyatını belirliyor!

Genel olarak Litecoin, yükseliş eğilimi belirtileri gösterdikten sonra son aylarda odak noktası oldu.

Dijital varlık izleme web sitesi PricePredictions’daki makine tahsili algoritmaları, Litecoin’in önümüzdeki haftalarda yükseliş ivmesini sürdüreceğini varsayım ediyor. 30 günlük varsayıma nazaran, LTC 31 Ocak 2023’te muhtemelen 84,89 dolardan süreç görecek.

Tahmine nazaran, Litecoin fiyat düzeyine ulaşırsa, yayınlanma sırasındaki varlığın fiyatından yaklaşık %4’lük bir ralliyi temsil edecek.

Litecoin 30 günlük fiyat varsayım tablosu. Kaynak: Fiyat Tahminleri

Tahminin Bollinger Bantları (BB), hareketli ortalamalar (MA), hareketli ortalama yakınsama ıraksaması (MACD), izafî güç endeksi (RSI) ve başkaları üzere farklı teknik göstergeleri dikkate aldığını belirtmek gerekir.

Litecoin’in halving aktifliğinin etkisi

Litecoin, 2022 piyasa gerilemesinden darbe almasına karşın, varlık geçen yılın sonuna hakikat genel düşüş hissiyatına meydan okuyarak toparlanmaya başladı. Ralli, halving olayından aylar evvel çıkarlar kaydeden tarihi bir Litecoin trendini yansıtıyordu.

Gerçekten de, Litecoin’in gelecekteki beklentileri, yatırımcıların 100 $ durumunu hedeflemesiyle sonuçlandı. Bu ortada, Litecoin ağı da son haftalarda artan ağ aktiflikleri kaydetti.

Örneğin, Aralık 2022’nin başlarında bir noktada LTC, dört yıl içinde taşınan en büyük ölçüde atıl token kaydetti. Birebir vakitte ağ, ortalama token yatırımlarının yaşlanmasında da bir düşüş sergiledi. Bilhassa, iki metrik, bir fiyat rallisi için yükseliş tetikleyicileri olarak kabul edilir.

Litecoin fiyat analizi

Basın vaktinde Litecoin, son 24 saatte yaklaşık %1,27 düzeltme yaparak 81,12 dolardan süreç görüyordu. Geçen hafta boyunca, LTC %8’in üzerinde arttı.

Litecoin yedi günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Litecoin günlük grafikte bir satış kaydettiyse de, token hala genel bir yükseliş hissi barındırıyor. Sonuç olarak, LTC’nin son kazanımlarını sürdürüp sürdüremeyeceğine ilgi duyulacak.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!