Teknoloji

Algoritma, 31 Ocak 2023 için Terra Classic (LUNC) fiyatını belirliyor!

Yeni yıl ilerledikçe, birçok kripto para ünitesinin yatırımcıları, makul varlıkların kaybedilen zaferi geri kazanmak için toparlanacağını umuyor olacak. Bu türlü bir belirteç, çökmüş Terra ( LUNA ) ekosisteminin orjinal zinciri olan Terra Classic’tir ( LUNC ).

Algoritma, 31 Ocak 2023 için Terra Classic (LUNC) fiyatını belirliyor!

Özellikle, skandal çöküşün akabinde, LUNC topluluğu, evvelki tepeleri yine kazanmak için genel kripto bölümü dayanağıyla birlikte farklı stratejiler uyguladı. Hakikaten de, teşebbüsler, LUNC’nin geçen yıl boyunca üst taraflı işaretler veren varlıklarla toparlanmasına yardımcı olmayı amaçlıyor.

Sonuç olarak, PricePredictions’daki makine tahsili tabanlı algoritmalar, LUNC’nin Ocak ayının büyük bir kısmında muhtemelen küçük bir ralli yaşayacağını öngörüyor. Platform bilhassa LUNC’nin 31 Ocak 2023’te 0,000155 dolardan süreç göreceğini varsayım ediyor. 30 günlük fiyat iddiası, varlığın yayınlanma anındaki kıymetinden yaklaşık %0,8’lik çıkarları temsil ediyor.

Fiyat varsayımı, oburlarının yanı sıra hareketli ortalama (MA), izafi güç endeksi (RSI), hareketli ortalama yakınsama ıraksaması (MACD) ve Bollinger Bantları (BB) üzere göstergelere dayanır.

LUNC 30 günlük fiyat kestirim tablosu. Kaynak: Fiyat Tahminleri

Basın vaktinde LUNC, günlük %2’nin üzerinde kayıplarla 0,0001554 $’dan süreç görüyordu. Haftalık grafikte Terra Classic %5’in üzerinde yükseldi.

LUNC yedi günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

LUNC temelleri

Terra ekosisteminin destansı çöküşünden sonra, LUNC üzere ilgili belirteçlerin sıfıra düzeltilebileceği varsayım ediliyordu. Lakin topluluk uğraşları ve geliştirme faaliyetleri, varlığın tekrar canlanma umutlarını canlı tutmayı başardı.

Sonuç olarak, ağ, varlığı cazibeli kılmak ve faydayı artırmak için LUNC belirteçlerinin yakma faaliyetini hızlandırıyor. Yakma faaliyetleri varlığın pahasını artırıyor üzere görünse de, kripto borsası Binance’in LUNC süreç fiyatı yakma katkılarını göndermeyi Mart 2023’e kadar erteleme atılımı fiyatı etkiledi. Karar, LUNC topluluğunun tüm LUNC yanıklarının %50’sini bir topluluk geliştirme havuzuna aktarma kararını aksine çevirme teklifini oylamasından sonra geldi.

Aynı vakitte topluluk, büyümesini hızlandırmak için bir vazife gücü oluşturmaya yönelik yeni kabul edilen teklifin büyüme için bir katalizör olacağını umuyor.

Topluluğun iyimserliği ortasında, LUNC yatırımcıları muhtemelen Terra’nın kurucusu Do Kwon’un peşindeki gelişmeleri takip edecek. Bilhassa, muhtemel Kwon’un nerede olduğuna dair haberler jetonu olumsuz etkiledi.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antika Alan Yerler - Pendik Eşya Depolama - Nevşehir evden eve - puan hesaplama - ingiltere vizesi - Yalçın Eldoğan - Bahçe Mobilyaları - Bursa bulaşık makinası servisi - film sitesi - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al