Teknoloji

Apple, “birkaç gün içinde” yeni eserini duyuracak!

Bloomberg’den Mark Gurman, son bülteninde Apple’ın M2 çipli iki yeni iPad Pro tableti “birkaç gün içinde” duyurmasının beklendiğini söyledi. Gazeteciye nazaran, 11” ve 12.9” aygıtlar hafif bir yükseltme olacak ve yeni şarj yeteneklerine sahip olabilir. Şirket iPhone 14 serisi ile hayli ağır bir gün geçirdi. Artık yeni çalışmalar için kollar sıvandı.

Apple, “birkaç gün içinde” yeni eserini duyuracak!

Beklentiler, iPad Pro’nun Apple’ın üç aylık ve yıllık çıkarlarını açıklayacağı tarih olan 27 Ekim’den evvel gelmesi istikametinde. Fakat, lansman için planlanan bir aktiflik yok, tabletler şirketin web sitesinde bir basın açıklaması ile duyurulacak. Yeni iPad Pro, MagSafe şarj yetenekleri getirebilir ve Gurman, tabletin pilini bir iPhone yahut AirPods kılıfıyla paylaşmasına müsaade vererek zıt kablosuz şarj görebileceğimizi bile önerdi. Ayrıyeten, çoklukla iOS ile birlikte yayınlanan, lakin bir yıl geciken bir yazılım güncellemesi olan iPadOS 16’nın lansmanını da göreceğiz.

Şirket yeni aygıtları ile ilgili çalışmalarını hızlandırmış durumda. Çünkü iPhone 14 serisi beklentileri pek karşılayamadı. Uzun müddettir merakla beklenen aygıtlar ne yazık ki kimi sorunlar ile birlikte geldi. Bu sorunlar güncellemeler ile düzeltilmeye çalışsa da beklentiler tam olarak karşılanmadı denebilir. Bu sebeple yeni aygıtların üzerinde çalışmalar daha sıkı tutuluyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!