Teknoloji

Apple Music yakında Tesla araçlarına geliyor!

Elektrikli araba devi Tesla, son vakitlerde pek çok trendi başlattı. Bilhassa sürüş tecrübesini daha keyifli hale getirmek için oluşturduğu teknolojilerle de dikkat çekti. Araç sahiplerinin ise istedikleri pek çok özellik var. Bunlardan biri de Apple Music oluyor. Son haberlere nazaran ise Tesla, Apple Music’i sonunda ekleyecek.

Apple Music, Tesla araçlarında ortaya çıktı

Tesla, elektrikli araba alanında pek çok yeniliğe imza attı. Tesla tecrübesinin en değerli kesimlerinden biri de Tesla Sistemi oldu. Sürüş tecrübesini daha keyifli hale getiren bu işletim sisteminin yanı sıra araç, pek çok uygulamayı ve hizmeti de destekliyor. Bilhassa araç sahiplerinin en çok istediği uygulamalardan biri de Apple Music.

Çıkan son haberlere nazaran Apple Music, yakında Tesla Araç Sistemi’nin bir modülü haline gelebilir. Bu bilgi ise Petersen Otomotiv Müzesi’nde sergilenen araçlardan birinde ortaya çıktı. Bugün aktifliğe katılanlardan biri ise 2022.40.50 geliştirici yazılım sürümüne sahip bir Model S’de Apple Music uygulamasına dikkat çekti.

Ortaya çıkan fotoğraflara nazaran Apple Music hesabıyla oturum açmak isteyenler için bir QR kodu yer alıyor. Bununla birlikte bir çalışanın söylediğine nazaran güncelleme sayesinde Apple Music, daha erken gelme ihtimali var.

Konuyla ilgili olarak hem Tesla hem de Apple için rastgele bir şey söylemek hayli güç. Bu nedenle şimdilik Tesla araçlarına servis gelişiyle ilgili bilgi, tek ipucu olarak duruyor. Bunun yanı sıra durumların her an değişmesi de mümkün.

Apple Music’in Tesla araçlarına geleceğine dair söylentiler, çok öncesine dayanıyor. Birinci olarak 2020’de Tesla araçlarda ‘Car’ isimli bir müzik kaynağı ortaya çıktı. Lakin birkaç ay sonrasında bu kod geri çekildi ve bununla ilgili rastgele bir takip gerçekleşmedi.

Peki, siz bu husus hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antika Alan Yerler - Pendik Eşya Depolama - Nevşehir evden eve - puan hesaplama - ingiltere vizesi - Yalçın Eldoğan - Bahçe Mobilyaları - Bursa bulaşık makinası servisi - film sitesi - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al