Telefon

Apple müşterileri yeni formda bir iPhone istiyor!

SellCell, Amerika’da iPhone kullanıcılarıyla yaptığı bir anket datalarını ortaya koydu. Bu ankette iPhone kullanıcılarının büyük oranda küçük bir iPhone modeli istedikleri ortaya çıktı. Ayrıyeten birçok iPhone kullanıcısı da iPhone 14 serisindeki modellerin büyük olduğunu düşünüyor. Bu nedenle birçok Apple müşterisi iPhone 15 serisinde küçük bir model istiyor. Haberin ayrıntılarına daima birlikte göz atalım.

Apple müşterileri, küçük iPhone istiyor!

SellCell, Amerika Birleşik Devletleri’nde 2.500’den fazla iPhone kullanıcısıyla anket yaptı. Bu ankette birinci olarak önümüzdeki noel için hangi Apple aygıtı alacakları soruldu. Ankete katılanların yüzde 37,4’ü noel için yeni bir iPhone alacaklarını paylaştı. Geri kalan kısmı yüzde 18,7’lik kısmı AirPods ve yüzde 16,3’lük kısmı da Apple Watch alacağını açıkladı. Yüzde 40,6’lık oran ise noel için rastgele bir eser almayacağını belirtti.


temsili görsel

SellCell’in yaptığı anketteki bir başka soru da Apple müşterilerinin iPhone 14 Plus’ı beğendiği ya da alıp almayacağı oldu. Anket sorusuna karşılık verenlerin yüzde 20,4’ü yakında bir tane iPhone almayı planladıklarını ya da telefonundan şad olduklarını belirtti. Yüzde 22,5’luk kısmı telefonun değerli olduğunu ve yüzde 12,1’lik kısmı da çok büyük olduğunu belirtti. Ankette dikkat çeken kısım ise yüzde 6,6 ile iPhone’un küçük bir formunu isteyen bireyler oldu.

Apple, iPhone 12 ve iPhone 13 serisiyle birlikte küçük modelini de satışa sundu. Lakin daha sonra istediği talebi göremeyen şirket son çıkardığı iPhone 14 serisinde küçük modelini kaldırdı. Ek olarak firmanın orta segment olarak satışa sunduğu klasiklere nazaran daha küçük uzunlukta SE modeli de mevcut.

Bunun dışında ankette iPhone 15 ile ilgili soruda yüzde 8,5’lik Apple müşterisi, küçük modeli yeni seride görmek istiyor. Siz okuyucularımız bu bahis hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Apple, iPhone 15 serisinde küçük modelini eklemeli mi? Görüşlerinizi Yorumlar kısmında belirtebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!