Teknoloji

Apple TV+ için ortaya atılan yeni savlar kullanıcıları ikiye böldü

Amerikalı teknoloji devi Apple’ın en değerli özelliklerinden biri, rekabet içerisinde olduğu kesimlerin çok büyük bir kısmında pazarın önderi olması ve kesime istikamet vermesidir. Akıllı telefon dünyasında bu işi iPhone ile başaran şirket, tablet pazarında iPad, akıllı saatler içerisinde Apple Watch ve kablosuz kulaklık alanında ise Air Pods modelleriyle rakiplerine üstünlüğünü kabul ettirmiş durumda. Lakin dijital içerik platformları ortasındaki rekabet için birebir şeyi söylemek pek mümkün değil.

Her ne kadar birebir karşılamasa da tekrar de Apple TV+’ın rakipleri olarak sayacağımız Netflix, Disney Plus ve daha pek çok isim, popülarite olarak Amerikalı teknoloji devinin bariz formda önünde. Tabi hal bu türlü olunca, bu sefer Apple trendleri belirleyen değil var olanları kendine uygulayan bir isim oluyor. İşte ortaya atılan son savda bu açıdan son derece değerli.

Apple TV+ için ortaya atılan yeni savlar kullanıcıları ikiye böldü

Apple tarafından açılan “Reklam Satış Yöneticisi” iş ilanından hareketle ortaya atılan son argümanlara nazaran şirket, reklamlı abonelik paketi sistemi üzerinde çalışmaya başladı. Hali hazırda hiçbir reklam gösterimi bulunmayan Apple TV+ servisi ile rakipleriyle çaba eden şirket, bu atakla birlikte pazar hissesini arttırmayı amaçlıyor olabilir. Öte yandan Apple’ın her vakit muhakkak bir çizgisinin olduğunu savunan bir küme Apple hayranı ise, bu istikamette yapılacak bir çalışmanın Apple’a beklenen katkıyı sağlamayacağını savunuyor. Bakalım önümüzdeki günlerde bu bahse ait ne üzere gelişmeler yaşanacak.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking