Telefon

Apple’dan dev boyutta iPad Pro geliyor! İşte birinci ayrıntılar

Apple analisti Mark Gurman, gelecekte tanıtılacak iPad modelleri için birtakım açıklamalar yaptı. Ünlü analiste nazaran teknoloji devi, 2024 yılında dev bir iPad Pro tanıtmak için hazırlanıyor. Tablet ek olarak kendi serisinde birçok yeniliğe de konut sahipliği yapacak. Pekala, iPad Pro için birinci ayrıntılar neler? Haberin ayrıntılarına daima birlikte göz atalım.

Dev iPad Pro, MagSafe teknolojisine de sahip olacak

Apple eserleri hakkında yaptığı tahlillerle bilinen Mark Gurman’ın yaptığı açıklamalara nazaran bu yıl için iPad modellerinde büyük bir değişiklik olmayacak. Ancak gelecek sene 2024 yılında Apple, 14 ve 16 inç boyutlarında birinci OLED ekrana sahip dev bir iPad Pro modeli tanıtacak.

Mark Gurman, ek olarak gelecek sene tanıtılacak iPad Pro modelinin tasarım konusunda güncellenmiş olarak geleceğini belirtti. Ayrıyeten yeniden gelecek sene çıkacak iPad Pro için son model iPhone’larda olduğu üzere kablosuz şarj yani MagSafe teknolojisiyle destekleneceği bekleniyor.

Mark Gurman, hususla ilgili Bloomberg için iPad Pro modeli için şu kelamları belirtti:

2023’te giriş düzeyi modellere, iPad mini’ye yahut Air’e büyük bir güncelleme geleceğini görmüyorum. iPad Pro mutlaka bu yıl kayda paha bir şey almıyor. Bunun yerine birinci defa güncellenmiş bir tasarım ve OLED ekranlarla tamamlanan önümüzdeki baharda büyük bir iPad Pro yenilemesi arayın.

Mark Gurman dışında ünlü ekran analisti Ross Young da kısa müddet evvel yaptığı bir açıklamada birinci OLED ekranlı iPad Pro modeli için 2024 yılını işaret etmişti. Bunlar dışında gelecek sene bahar ayında tanıtılacak iPad modelleri için ayrıntılar muhakkak değil.

Siz okuyucularımız bu bahis hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce dev iPad Pro modelinin fiyat etiketi nasıl olur? Görüşlerinizi Yorumlar kısmında belirtebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!