Teknoloji

ASUS RT-AXE7800 sonunda tanıtıldı! Özellikleri sonları zorladı

Bilgisayar donanımları ve oyuncu ekipmanları konusunda birinci akla gelen markalardan birisi olan Asus son devirde son kullanıcıya yönelik ağ eserleri ile öne çıkıyor. Bu eserlerden birisi de, Wi-Fi 6E dayanağına sahip olan ve bu sayede 7800 Mbps sürate çıkabilen: ASUS RT-AXE7800

1,7 GHz suratında çalışan dört çekirdekli 64 bit Broadcom işlemciden güç alan ASUS RT-AXE7800, yedi adede kadar yüksek süratli 160 Mhz kanalı sunan WiFi 6E standardıyla yüksek süratli ve kararlı irtibatlar sunabiliyor.

ASUS AiMesh teknolojisiyle de büsbütün uyumlu yapısı sayesinde ağınızı kolaylıkla genişletebiliyorsunuz.

Güvenli Gezinti özelliği, hiçbir ekstra uygulamaya gerek duymadan tek dokunuşla istenmeyen içerikleri engelleyebiliyor. DNS tabanlı bu hafif filtreleme sistemi router’ın performansını da etkilemiyor. Sistem ayrıyeten internette çocukları korumak için arama sonuçlarındaki uygunsuz içerikleri de filtreleyebiliyor.

Ömür uzunluğu fiyatsız AiProtection Pro hizmeti ile gelen RT-AXE7800, Trend Micro takviyeli bu kurumsal sınıf ağ güvenliği yazılımı makul aralıklarla otomatik olarak güncelleyerek aygıtınızı ve şahsî bilgilerinizi internetteki tehditlerden koruyor.

Yerleşik VPN sunucusu ve VPN istemcisi OpenVPN ve en yeni WireGuardgibi birçok güvenlik protokolü de desteklenen teknolojiler ortasında yer alıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!