Teknoloji

Axie Infinity 24 saatte %24 yükseldi! AXS neden yükseliyor?

Kripto para piyasası, FTX patlamasının akabinde haftalarca süren belirsizliğin akabinde nihayet yeşile dönerken, blockchain oyun tokeni Axie Infinity (AXS) dahil olmak üzere kripto para piyasasının kimi varlıkları başkalarından daha yeterli karlar kaydediyor.

Axie Infinity 24 saatte %24 yükseldi! AXS neden yükseliyor?

Axie Infinity Shards’ın kısaltması olan AXS, 5 Aralık’ta alınan CoinMarketCap bilgilerine nazaran, son 24 saatte fiyatı %23,83 artarak, basın vaktinde 8,39 dolardan süreç görerek günlük grafiğinde çift haneli karlar kaydediyor.

Günlük en çok kazanan 5 kişi. Kaynak: CoinMarketCap

Bunun da ötesinde Axie, haftalık tablosunda da çift haneli çıkarlar kaydediyor ve dijital varlık, birikmiş aylık %22,31 kayıplarından kurtulmayı hedeflediğinden, evvelki yedi güne nazaran %29,45 arttı.

Axie Infinity 7 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Aynı vakitte, merkezi olmayan finans ( DeFi ) belirteci, kripto tüccarları yatırımlarından bir ölçü getiri elde etmek için evvelki haftalardaki dalgalanmadan yararlanmak için akın ederken , ticaret hacminde büyük bir artış kaydediyor.

Bunun da ötesinde, AXS’nin piyasa bedeli bir günde 131,33 milyon $’lık bir giriş aldı ve şu anda 806,86 milyon $’a ulaştı, bu da 24 saat öncesine nazaran %16,28’lik bir artış.

Fiyat artışının ardında ne var?

AXS için fiyat ve ticaret hacmindeki artışlar, Axie Infinity’nin ‘Axie Contributor Initiative’i – Axie topluluğu ile bir ‘Şehir Planlama’ grubu, topluluk kurulları, merkezi olmayan topluluk kurmayı içeren ilerici yerelleştirme stratejisinin ilerlemesi’ni duyurmasıyla geldi.

Bu teşebbüste yer alan 600 topluluk üyesinden birinin paylaştığı biçimiyle:

Bununla birlikte, AXS sıkıntı bir yıl geçirdi, zira genel düşüş piyasası hissiyatı ve daha geniş makroekonomik faktörler, süreç gördüğü 1 Ocak’tan bu yana %91 üzere büyük bir düşüş yaşayan metaverse odaklı kripto para ünitesi üzerinde aşağı istikametli yahut en âlâ ihtimalle yatay baskı uyguladı. 93,3 dolardan.

Bununla birlikte, jetonun ticaretinde ve fiyatında artışa yol açan son teşebbüs, Axie Infinity’nin mahallî jetonu için daha parlak bir yeni yıl için çok muhtaçlık duyulan itici gücü sağlayabilir.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antika Alan Yerler - Pendik Eşya Depolama - Nevşehir evden eve - puan hesaplama - ingiltere vizesi - Yalçın Eldoğan - Bahçe Mobilyaları - Bursa bulaşık makinası servisi - film sitesi - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al