Teknoloji

Bill Gates sonunda telefonunu değiştirdi! İşte Bill Gates’in yeni telefonu…

Bill Gates’in bir müddettir Samsung Galaxy Z Fold 3 kullandığını aslında biliyor. Ancak artık, Gates telefonunu değiştirmiş üzere görünüyor. Ünlü isim, artık Samsung‘un daha yeni bir telefonuna geçiş yaptığını açıkladı.

Yeni bir Reddit LAKİN (İstediğini Sor) oturumunda Bill Gates, Samsung Lideri Lee Jae-Yong‘un Kore’yi son ziyaretinde kendisine armağan ettiği Galaxy Z Fold 4’ü kullanmaya başladığını açıkladı. İddia edebileceğiniz üzere, Gates’in günlük telefon kullanımı, Galaxy Z Fold 4‘te şurası olan çeşitli Microsoft uygulamalarını ve Outlook’u içeriyor.

Galaxy Z Fold aygıtlarının istendiğinde bir tablete dönüşebilmesi, Gates’in özel bir tablet kullanma muhtaçlığını ortadan kaldırıyor. Bu avantajın, Samsung‘un birinci sınıf katlanabilir eser serisinin temel avantajı olduğu söylenebilir.

Microsoft’un bir Android telefon üretmesine karşın Bill Gates’in bir Samsung akıllı telefon kullanması şaşırtan gelebilir. Aslında bunun o kadar da şaşırtan olmadığı rahatlıkla söyleyebiliriz. Satya Nadella, 2014 yılında Microsoft CEO’luğunu devraldığında, şirketin odağını donanımdan Android dahil tüm tanınan işletim sistemlerinde çalışan yazılım hizmetlerine kaydırmıştı. Surface Duo‘nun çok da beklentileri karşılayamayan bir aygıt olarak karşımıza çıkmasına neden olmuştu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antika Alan Yerler - Pendik Eşya Depolama - Nevşehir evden eve - puan hesaplama - ingiltere vizesi - Yalçın Eldoğan - Bahçe Mobilyaları - Bursa bulaşık makinası servisi - film sitesi - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al