Teknoloji

BİM fareli cips için açıklama yaptı

Bilindiği üzere son birkaç gündür toplumsal medyanın gündeminde içerisinden fare çıkan BİM cipsi bulunuyor. Türkiye’nin en büyük zincir marketlerinden biri olan BİM’in eser yelpazesi herkesin malumu. Genele baktığımızda BİM pek çok eseri kendi markası ile uygun fiyata satışa sunan bir mağaza.

BİM’in kendi eser yelpazesindeki değerli eserlerden birisi de cips. Geçtiğimiz gün bir küme genç BİM’den aldıkları bu cips paketinin içerisinden fare çıktığını tez etmişti. Bahsin toplumsal medya gündemine oturmasından sonra merakla beklenen açıklama geldi.

BİM fareli cips için açıklama yaptı

“Kamuoyunun Dikkatine

Sosyal medyada ve kimi online haber sitelerinde BİM’in özel markalı cipsinin içinden yabancı cisim çıktığına dair paylaşımlar yapılmaktadır.

Mevcut üretim sürecinde bu türlü bir olayın gerçekleşmesi mümkün değildir. Türkiye’de her gün milyonlarca tüketicinin alışveriş yaptığı BİM mağazalarında satışa sunulan bütün eserler titizlikle denetim edilmekte ve hiçbir halde tüketicinin kandırılmasına yahut sıhhatinin riske atılmasına müsaade verilmemektedir.

Özel markalı eserlerimizin üretimini yapan tüm tedarikçilerimiz ve üretim kademeleri kalite denetim takımlarımızın idaresinde, yetkili bağımsız kontrol kurumları tarafından sistemli olarak denetlenmektedir. BİM hiçbir vakit müşterilerine sıkıntılı bir eser satmamıştır, bundan sonra da satmayacaktır.

Değerli kamuoyunun bilgisine sunarız. BİM Birleşik Mağazalar AŞ”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antika Alan Yerler - Pendik Eşya Depolama - Nevşehir evden eve - puan hesaplama - ingiltere vizesi - Yalçın Eldoğan - Bahçe Mobilyaları - Bursa bulaşık makinası servisi - film sitesi - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al