Teknoloji

Bitcoin, borsayı 2017 oranına geri döndürebilir. İşte nedeni!

Kripto para ünitesi dalı için, piyasa kıymetine nazaran en büyük varlığı olan Bitcoin ( BTC ) de dahil olmak üzere, bir müddettir 19.000 doların üzerinde dayanak tutmak için uğraş eden ve kripto analistlerinin geleceğini kestirim etmeye çalışmasına öncülük eden bir bütün olarak sıkıntı vakitler geçiriyor.

Bitcoin, borsayı 2017 oranına geri döndürebilir. İşte nedeni!

Popüler bir kripto tüccarı ve LedgArt’ın kurucu ortağı Kaleo, Bitcoin’in borsa ile korelasyonunu azaltabileceğini öne sürdü. Analist, 14 Ekim’deki bir tweet’te amiral gemisi kriptonun performansını öteki varlıklarla karşılaştırmak için teknik tahlili (TA) kullanarak bu sonucu çıkardı.

Kaleo’nun açıklamasına nazaran:

“Bitcoin USD karşısında sağlam görünmekle kalmıyor, birebir vakitte son dört ayda takılıp kaldığı daha düşük birikim aralığında kıymetli bir direnci kırmanın eşiğinde.”

BTC’ye karşı S&P 500. Kaynak: Kaleo

Kripto analisti bunun, merkezi olmayan finans ( DeFi ) varlığının mevcut faaliyetinin “SPX’i 2017 ATH ve daha yüksek oranlara geri döndürmek için net bir baht vermesi gerektiği” manasına geldiğini vurguladı.

Aynı vakitte, Bitcoin hacmi , 14 Ekim’de Bitcoin Archive twitter hesabının gerisindeki kripto analisti tarafından gözlemlendiği üzere, USDT’deki hacim “parabolik” hale gelirken , 1 Ağustos’tan bu yana artan boğa piyasası düzeylerine tırmanıyor üzere görünüyor.

BTC hacmi ve fiyat tablosu. Kaynak: Bitcoin Arşivi

Yasal İhtar: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!