Teknoloji

Boğalar, 23 bin doları geri almak için Bitcoin fiyatını yükseltiyor!

Bitcoin ( BTC ), 2023’teki olumlu ivmesini uzatırken 23.000 $’lık pozisyonunu geri kazandıktan sonra kripto kesiminde bir kere daha optimistlik yaratıyor. Çıkarlar, dijital varlığa hızlandırılmış bir sermaye girişi ile sonuçlandı.

Boğalar, 23 bin doları geri almak için Bitcoin fiyatını yükseltiyor!

Bitcoin, son 24 saat içinde %11’in üzerinde toplanarak neredeyse beş ayın en yüksek düzeyini temsil ettikten sonra 23.310 $ kıymetindeydi. Nitekim de kazanımlar, Bitcoin’in 2023’te neredeyse %40 artmasıyla sonuçlandı.

Bitcoin bir günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Diğer yerlerde varlık, son 24 saat içinde yaklaşık 44 milyar dolarlık bir girişi temsil eden yaklaşık 438,76 milyar dolarlık bir piyasa kapitalizasyonunu denetim ediyor.

Bitcoin yedi günlük piyasa pahası tablosu. Kaynak: CoinMarketCap

Yatırımcı hassaslığı Bitcoin lehine dönüyor

Özellikle, son aylarda dijital para ünitesinin 20.000 $ düzeyinin üzerine çıkmak için çaba ettiği ve boğaların ayılara nazaran teknik bir avantajı elinde tuttuğu düşünüldüğünde, en son Bitcoin fiyat hareketi sürpriz oldu.

Bununla birlikte, daha fazla iflas müracaatıyla sonuçlanan makroekonomik faktörlerin kalıcı tesirlerine karşın, yatırımcı hassaslığı Bitcoin lehine değişti. Birebir vakitte, Bitcoin, bankacıların son zamanlardaki düzenleyici telaşlarına meydan okuyor üzere görünüyor.

Bitcoin, birkaç aylık yeni tepelerin tadını çıkarırken, kripto alanının hala belirsizlikle boğuştuğu düşünülürse, odak noktası varlığın önümüzdeki haftalarda nasıl ilerleyeceğine odaklanıyor. Bu satırda, Crypto Zombie takma isimli bir kripto analisti, 20 Ocak’ta bir YouTube görüntüsünde, Bitcoin’in muhtemel bir kırılmayı sürdürmesi için varlığın fiyatını 21.400 doların üzerinde tutması gerektiğine işaret etti.

Ayrıca 28.000 $ bölgesini hedefleyen Bitcoin’in oyunda kaldığını öne sürdü. Fakat, yatırımcıların önümüzdeki hafta bir ölçü türbülans beklemesi gerektiği konusunda uyardı, fakat ilginin Pazartesi ve Salı ortasındaki fiyat hareketinde olması gerektiğini vurguladı.

Başka bir yerde, kripto ticareti uzmanı ve analist Michaël van de Poppe, Bitcoin için 35.000 doların oyunda kaldığını öne sürdü. 20 Ocak’ta bir tweet’te Poppe, mevcut rallinin en az iki ay sürebileceğini belirtti.

Poppe, “Bu yıl muhtemelen piyasaların güçlü bir rahatlama rallisi yaşadığı 2-4 aylık bir penceremiz olacak. Aslında şu anda aslında durum bu türlü olabilir. Bu nedenle Bitcoin için 35 bin dolara gerçek bir ralli mümkün. Hazır olun, maksimize edin, bu yıl biriktirin ve altın olacaksınız.” dedi.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!