Telefon

Bütçe dostu akıllı telefon modeli Galaxy A14 5G’den yeni haberler var

Akıllı telefon dünyasında en fazla modele sahip şirket olan Güney Koreli teknoloji devi Samsung, bu sayıyı arttırabilmek için çalışmalarına devam ediyor. Şirket bir taraftan 2023 yılının birinci çeyreğinde satışa sunacağı amiral gemisi modellerin üzerinde çalışırken, öteki bir taraftansa en az bu seri kadar değer verdiği bütçe dostu akıllı telefonlarını geliştirmeye devam ediyor.

Samsung’un üzerinde çalıştığı bütçe dostu akıllı telefon modellerinden biri olan Galaxy A14 5G ise, orta ara sızıntılara müsaade ederek kendini hatırlatmaya devam ediyor. Son olarak yeniden bir sertifikasyon süreci vesilesiyle kendini gösteren telefon bu seferde ekranıyla ilgili kıymetli bir bilgiyi gözler önüne sermiş oldu.

Bütçe dostu akıllı telefon modeli Galaxy A14 5G’den yeni haberler var

Buna nazaran Galaxy A14 5G’nin karşımıza 90Hz yenileme suratına sahip LCD ekranla çıkacağı kesinleşti diyebiliriz. Ayrıyeten kelam konusu sertifikasyon süreci sayesinde telefonun kutudan Android 13 tabanlı One UI 5.0 ile çıkacağını da katılaştırmış olduk.

Ancak şu an için telefonun öbür özellikleri konusunda net bir bilgi bulunmuyor. Tabi en çok merak edilen mevzunun yonga seti olduğu da kesin. Serinin bir evvelki modeli olan Galaxy A13’ün gücünü MediaTek Dimensity 700 yonga setinden aldığı düşünüldüğünde, yeni modelin de çok farklı bir isme yönelmeyeceğini söyleyebiliriz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking