Teknoloji

Call of Duty: Çağdaş Warfare II için farklı muhafaza yöntemi! Hakikaten kırılamaz mı?

PC Gamer tarafından yakın vakitte güncellenen bir takviye sayfası, “Call of Duty: Çağdaş Warfare II, yeni oluşturulan Overwatch 2 hesapları ve yeni oluşturulan Call of Duty: Çağdaş Warfare hesapları için bir telefon numarası gerekiyor” diyor.

Gereklilik haberi, Overwatch 2 ve yakında Modern Warfare II tarafından kullanılan telefon bağlama sistemi “SMS Protect” hakkında bir hafta süren tartışmanın akabinde geliyor. Bir DDoS saldırısının birçok kişinin Overwatch 2‘yi piyasaya sürüldüğü gün oynamasını engellediğini gören inişli çıkışlı bir lansmandan sonra Blizzard, ihtiyacı azaltacağını duyurdu.

Call of Duty: Çağdaş Warfare II için enteresan muhafaza yöntemi! Sahiden kırılamaz mı?

Stüdyonun daha evvel tüm oyuncuların Battle.net hesaplarına bir telefon numarası bağlaması gerektiğini söylediği yerde, artık bu gereklilik sırf yeni Overwatch oyuncularına düşüyor. Kısmen, sistem tartışmalı zira “belirli ön ödemeli” numaralar SMS Protect ile birlikte kullanılamıyor. Cuma gününden evvel, Cricket Wireless üzere taşınabilir sağlayıcılardan hizmet alan oyuncular oyunu oynayamayacaklarını fark etti.

Şu anda, 16 Kasım’da geldiğinde tüm Warzone 2.0 oyuncularının bu oyunu oynamak için bir cep telefonu numarasına muhtaçlığı olup olmayacağı belirli değil. 2020’den beri Infinity Ward, PC’deki tüm fiyatsız Warzone kullanıcılarının iki faktörlü bir kimlik doğrulama sürecinden geçmesini koşul koşuyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - İstanbul Kiralık Eşya Deposu - Nevşehir evden eve - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - fixbet - ELİTBAHİS GİRİŞ - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom