Teknoloji

Cardano, Kasım ayında 100.000’den fazla cüzdan ekledi! Patlamaya hazırlık mı?

Kripto para piyasası aktifliği 2022 boyunca büyük ölçüde bastırılmış olsa da , birkaç ağ artan ilgi ve aktiflik kaydediyor.

Cardano, Kasım ayında 100.000’den fazla cüzdan ekledi! Patlamaya hazırlık mı?

Özellikle merkezi olmayan finans ( DeFi ) ağı Cardano ( ADA ), kesimin ayı piyasasında faaliyet göstermesine ve FTX’in çöküşünün işleri daha da karmaşık hale getirmesine karşın sırf Kasım ayında yaklaşık 100.837 cüzdan ekledi.

25 Kasım prestijiyle sayı 3.734.363 iken, Cardano Blockchain Insights datalarına nazaran ay başında ADA cüzdan sayısı 3.633.526 idi.

ADA cüzdan tablosu. Kaynak: Cardano Blockchain Insights

Cardano’nun etkileyici cüzdan büyümesi, platformun son haftalarda şimdi rastgele bir yükseliş tetikleyicisine şahit olmadığı düşünüldüğünde, artan ağ aktifliğine bağlanabilir . Platformda dikkate kıymet bir aktiflik, hafif bir çok zincirli kripto cüzdanı olan Lace’in devam eden gelişimidir.

Cüzdan, Web2 ve Web3’teki öğeleri sıkıntısız bir halde tek bir arayüze bağlamayı hedefliyor ve Cardano grubu Lace’i oyun değiştirici olarak isimlendiriyor. Ek olarak, ağ, Cardano’ya bağlı bir stablecoin’in piyasaya sürülmesinin akabinde artan aktivite kaydediyor.

ADA fiyat analizi

Cardano ağ faaliyeti, bir ADA fiyat rallisini tetiklemek için mümkün katalizörler ortasında sınıflandırılmıştır. Kripto piyasasının geri kalanı üzere, ADA da FTX krizinin yaygın tesirlerinin ortasında güç görünen bir taban arıyor.

Mevcut durumda ADA, son 24 saatte %0,28 kayıpla, yazının yazıldığı tarihte 0,31 dolardan süreç görüyordu. Genel olarak varlık, geçen hafta boğaların uzun periyodik kayıplarını telafi edememesi nedeniyle düşüş eğilimi çizgisindeydi.

ADA yedi günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Mevcut fiyatta ADA , 0,30 $’lık kıymetli bir dayanak durumu olan 0,33 $’lık dirençle karşı karşıya. ADA ayılarının güçlü kaldığını belirtmekte yarar var.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking