Teknoloji

Çinli üretici sessiz sedasız Türkiye’de satışa sundu! Vergiler dahil fiyatı 155 bin TL!

Son 3 yılda araba fiyatlarında muazzam artışlar gerçekleşti. Dürüst olmak gerekirse araba fiyatlarının buralara geleceğini kimse kestirim etmiyordu. Ancak şu anda daima en ucuz olarak lanse edilen Clio’nun fiyatı bile 400 bin TL’yi aşmış durumda. Lakin ufak tefek bir otomobil olsa kent içerisinde işimi görse kâfi diyorsanız sizlere hoş bir haberimiz var.

Malum son devirde ülkemizde satışa sunulan ufak boyutlu elektrikli arabaların sayısında önemli artışlar yaşandı. Burada kastımız bilindik markaların satışa sunduğu elektrikli arabalardan çok Çin kökenli olan markaların kullanıcının beğenisine sunduğu, ufak, ucuz ve kullanışlı modeller.

Bu modeller çok yüksek suratlara ulaşamasalar da şehir içi kullanımda epeyce büyük avantajlar sunuyor. Hasebiyle kent içerisinde kullanmak için yeni bir otomobil almayı düşünenler varsa bu modellerin epey revaçta olduğunu söyleyebiliriz.

Bugün sizlere bahsetmek istediğimiz model Türkiye’de vergiler dahil 155 bin TL’ye satılan bir araç. Bu araç satıcının sitesinde de malum sarı sitede de elektrikli araba olarak geçiyor. Ancak motor hacminden dolayı ruhsatta elektrikli bisiklet olarak kayıt altına alınmış.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!