Teknoloji

Converse Sneaker fiyatında büyük indirim! 900 TL’lik ayakkabının fiyatı 103 TL’ye düştü!

Converse tutkunlarına çok fakat çok hoş bir haberimiz var. Şu sıralar yeni bir sneaker ayakkabı almak istiyorsanız sizlere hoş bir haberimiz var. Çünkü Convers ayakkabılarda fevkalade bir indirim kelam konusu.

Dünyanın önde gelen ayakkabı markalarından biri olan Converse, genel olarak ABD’de çok tanınan. Uzun müddettir ülkemizde de hizmet veren Converse bilhassa bilekli sneaker modelleriyle çok hit olmuştu. Yaklaşık olarak 15 yıl evvel Converse’in Türkiye’de altın çağını yaşadığını söyleyebiliriz. O devirde bilhassa liselerde en çok tercih edilen ayakkabı modellerinin başında Converse geliyordu.

Hatta o efsane devirde, Nike Total 90 ile birlikte Converse’in tepeyi paylaştığını söylemek çok yanlış olmayacaktır.

Aradan geçen yıllarda Converse genel olarak popülaritesini müdafaayı başardı. Ancak şimdilerde o efsane dönemindeki üzere çok fazla tercih edilmiyor.

Converse Sneaker fiyatları genel olarak yaz mevsimlerinde artar. Kış mevsimlerinde ise düşer. Bu durumun temel nedeni ise mevsim koşullarıdır. Genel olarak keten ayakkabılar kış aylarında çok fazla tercih edilmiyor. Bu sebepten dolayı de Sneaker fiyatlarında kıymetli düşüşler kelam konusu olabiliyor.

Converse Sneaker fiyatında büyük indirim! 1200 TL’lik ayakkabının fiyatı 103 TL’ye düştü!

Bu düşüşlerin bir başka nedeni de satıcının elinde her numaradan belirli adetlerde kalmış olması. Numara az olunca fiyatlar da düşüyor. Zira serinin devamı gelmeyeceği için elde kalan eserlerin bir an evvel bitmesi amaçlanıyor.

İşte şu sıralar Converse Sneaker fiyatlarında da bu türlü bir indirim kelam konusu. Olağan kaidelerde fiyatı çok daha yüksek olan ayakkabıyı şimdilerde 103 TL’ye satın alabilirsiniz.

Dilerseniz indirimli satın alma sayfasına buradan göz atabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!