Teknoloji

Dota Underlords Test Etabında

Dota 2 modu Dota Auto Chess elde ettiği muvaffakiyet ile Valve’ın  dikkatini çekmiş ve geçtiğimiz ay bu mod için farklı bir oyun geliştirme çalışmalarının başladığı duyurulmuştu. Yepyeni mod geliştiricilerin de onayıyla çalışmaları süren oyunun ismi ise Dota Underlords olarak açıklandı. Hem de oyun beklenenden erken bir biçimde herkese açık test sürecine bile girmiş durumda.

Oyunla ilgilenen Dota 2 Battle Pass sahiplerinin çabucak Steam kütüphanesine katabileceği ve oynamaya başlayabileceği oyunun ön izlemesinde; 8 oyunculu çevrimiçi karşılaşmalar, pratik için çeşitli zorluklarda çevrimdışı botlar ve grup işlevleri sunuluyor.

Bu testler sonrasında Valve bir hafta içerisinde oyunu açık beta haline getirmek istiyor. Oyunun Steam üzerinden Windows, macOS ve Linux kullanıcılarına ve hatta Android ve iOS platformlarına da getirilmesi planlanıyor. Açık beta sıralamalı maç eşleşmesi ile çapraz oyun ve tüm platformlarda paylaşımlı ilerleme üzere ayrıntılara da sahip olacak.

Şirket oyuncuların beta oturumları ile geri bildirimlerde bulunmasını ve bu sayede oyunu en güzel hale getirmek istediklerinin altını çiziyor. Başka taraftan farklı olan durum, modun asıl geliştiricilerinin Epic Games Store’a özel bir Auto Chess sürümü için kolları sıvamış durumda olması.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!