Teknoloji

Dünya Kupası başlama vuruşunda Chiliz %16 düştü; CHZ geri tepebilir mi?

FIFA dünya kupası öncesinde Chiliz (CHZ ), birden fazla altcoin genel kripto para piyasası fiyat hareketiyle tıpkı doğrultuda düştüğü için çoğunlukla yeşil bölgede süreç gördü.

Dünya Kupası başlama vuruşunda Chiliz %16 düştü; CHZ geri tepebilir mi?

20 Kasım’da global turnuvanın başlamasının akabinde, takımların taraftar tokenleri oluşturmasına müsaade veren Chiliz ağı, ayıların avantaj elde ediyor üzere görünmesiyle yükseliş ivmesini kaybetti. Mevcut durumda, token günlük %16 kayıpla 0,19 dolardan süreç görürken, haftalık grafik yaklaşık %6 düştü.

CHZ yedi günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

CHZ neden düşüyor?

CHZ düşüşü için makul bir neden vurgulanamasa da, fan token ekosistemi, devam eden likidite telaşları ortasında genel piyasa belirsizliğine uygun olarak düzeldi. Enteresan bir formda, token 19 Kasım’da Dünya Kupası başlamadan evvel satışların başlamasıyla 0,27 $’a ulaştı.

CHZ yedi günlük fiyat tablosu. Kaynak: CoinMarketCap

Şu anda, erken yatırımcıların daima satış baskısı nedeniyle kar elde etmesi olası olduğu düşünüldüğünde, tokenin evvelki yüksek düzeylerine geri dönüp dönemeyeceği hala meçhul. CHZ’nin daima olarak değerli dayanak düzeylerini kaybetmesiyle, EGrind26 takma isimli kripto analisti, tokenin en son performansının bir “söylentiyi al, haberi sat” olayı olabileceğini öne sürdü.

“Şu ana kadar “söylentileri al, haberleri sat” üzere görünen Chiliz, 20 D SMA’yı tutma talebi haftalık kapanış tarafından reddedildi… BMSB taban ve RSI direnç çizgisi art testini gerçekleştirdi.”

CHZ fiyat tahlil tablosu. Kaynak: TradingView

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antika Alan Yerler - Pendik Eşya Depolama - Nevşehir evden eve - puan hesaplama - ingiltere vizesi - Yalçın Eldoğan - Bahçe Mobilyaları - Bursa bulaşık makinası servisi - film sitesi - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al