Teknoloji

Elon Musk artık ayıp ediyor: Twitter’da kendisini düzelten mühendisi kovduğunu söyledi

Olay, Pazar günü Musk’ın Twitter’ın “birçok ülkede” yavaş olması için bir özür tweet’i atmasıyla ve düşük performansı ve uygulamanın ana vakit çizelgesini yüklemek için 1.000’den fazla uzaktan uygulama daveti yapmasından kaynaklandığını ima etmesiyle başladı. Altı yılını Android için Twitter’da çalışarak geçirdiğini tweetleyen Frohnhoefer, Musk’ın yanlış olduğunu söyleyerek açıklamasını retweetledi. Musk, şirketleri hakkındaki haberlere cevap olarak tıpkı şeyi birkaç defa yaptı fakat bu örneklerin tersine, Frohnhoefer işvereninin tweet’inin neden yanlış olduğunu düşündüğüne dair açıklama yapmaya devam etti.

Musk ve Frohnhoefer ortasındaki atışma dağınık birçok başlığa ve saate yayıldı. Musk bir noktada Frohnhoefer’a Twitter’ın Android’de yavaş kalmasını düzeltmek için şahsî olarak ne yaptığını sordu – fakat konuşmanın Musk’ın Twitter’ın Android’de değil “birçok ülkede” yavaş olduğu için özür dilemesiyle başladığını unutmayın.

Musk’ın bu mevzudaki son kelamı, Frohnhoefer’ın yepyeni tweet hakkındaki kaygılarını Musk’a alenen seslenmek yerine Slack’te özel olarak gündeme getirip getirmemesi gerektiği konusundaki tartışmaya cevap olarak geldi. Husustaki bir yorumcu, geliştiricinin Musk’ın yavaşlık sıkıntıları hakkında özel olarak sorular soran tweetlerinin akabinde Musk’ın Frohnhoefer’ı takımında muhtemelen istemediğini söyledi ve Musk bu tweeti, “kovuldu” diye yanıtladı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking