Teknoloji

Elon Musk artık de parfüm satışına başladı! Fiyatı ise şaşkına çevirdi

Milyarder, The Boring Company şirketi aracılığıyla parfüm piyasaya süreceğini duyurdu. ‘Burnt Hair’ (Yanmış Saç) taşıyan parfümünün birinci görselini toplumsal medya hesabından paylaşan Musk, Twitter biyografisini “parfüm satıcısı” (Perfume Salesman) olarak güncelledi. Parfümünü “dünyanın en yeterli kokusu” olarak lanse eden Musk, “Benim üzere bir ismin koku işine girmesi kaçınılmazdı. Neden bu kadar uzun müddet savaştım ki?” sözlerini kullandı.

Aykırı dileğin özü

Kırmızı şişede satışa çıkan parfümün sloganı ise “aykırı isteğin özü” oldu. Web sitesinde ise “Tıpkı yemek masasında bir mumun üzerine eğilmek üzere, lakin çok çalışmadan” ve “Kalabalığın içinde öne çıkın! Havaalanında yürürken fark edilin” üzere sözler yer almakta. Dün satışa çıkan parfümün fiyatı 100 dolar olarak açıklanırken Musk’ın açıklamalarına nazaran ödeme kripto dahil farklı biçimlerde yapılabiliyor. Satış sayılarını toplumsal medya hesabı Twitter’dan paylaşan Musk, parfüm satış rakamlarının 10.000’e ulaştığını açıkladı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Vatandaşlık İşemleri - message near me - massage service antalya - ikinci el eşya alanlar - Plak alanlar - Palyaço kiralama - Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Kiralık bahis sitesi