TeknolojiTelefon

En İyi Ücretsiz Ses Değiştirme Uygulamaları

En iyi ücretsiz ses değiştirici uygulamaları, akıllı telefonlarınızda aramaları daha keyifli hale getirmek için birçok özellik sunar.

Sesi değiştirmenin yanı sıra arka plana çeşitli efektler ekleyerek kullanabileceğiniz bu uygulamalar, ücretli sürümlerinin yanı sıra bazı özelliklerin ücretsiz kullanımına da izin veriyor.

En İyi Ücretsiz Ses Değiştirici Uygulamaları Nelerdir?
Cep telefonunuzu daha eğlenceli hale getirmek için kullanabileceğiniz ses değiştirme uygulamalarından bazıları;

Ses Değiştirici Allogag’ı arayın
Efektler ve arka plan sesi ekleme özelliklerine ek olarak, arama öncesi ses değiştirme özelliğini etkinleştirebilirsiniz. Uygulamanın en önemli dezavantajı ücretsiz versiyonunda sadece 1 dakikalık kullanıma izin vermesidir.

Şakanızı 1 dakikadan fazla tutmayı düşünmüyorsanız, uygulama son derece ideal özellikler sunuyor. Ücretli sürümü seçerseniz, zaman sınırı olmadan daha fazla özelliğin keyfini çıkarabilirsiniz.

Çağrı Ses Değiştirici
Uygulamanın ücretsiz bir sürümü yok. Ancak deneme sürümünü kullanarak belirli bir süre tüm özelliklerini kullanabilirsiniz. Daha sonra devam etmek isterseniz ücretli sürümü almalısınız. Görüşme sırasında arka plana hayvan ve yağmur sesleri ekleme gibi özelliklere sahiptir.

Minyon Şaka Çağrısı
iOS mağazasında Funny Call, Android mağazasında ise Minion Prank Call olarak adlandırılan uygulama, en iyi ücretsiz ses değiştirme uygulamaları arasında popülerliği ile dikkat çekiyor.

Sohbete farklı seslendirmeler ekleyebileceğiniz gibi sesinizi robot veya uzaylı gibi farklı tonlarla değiştirebilirsiniz. Kadın, erkek ve çocuk seslerine dönüşme özelliklerine de sahip olan Funny Call, ücretsiz versiyonunda reklam göstermekte ve sınırlı imkanlar sunmaktadır.

Eğlence çağrısı
Görüşme sırasında sesini değiştirmek isteyenler için ideal uygulamalardan biridir. Ücretsiz sürümde reklam sunan uygulama, ücretli sürümde reklamsız ve daha gelişmiş özellikler sunuyor.

Sesi değiştirmenin yanı sıra arka plana harici sesler eklemek de mümkündür. Özellikle birçok hayvan sesinin yer alması uygulamayı daha eğlenceli hale getiriyor.

Efektli Ses Değiştirici
Çağrı başlamadan etkinleştirebileceğiniz Efektli Ses Değiştirici, konuşmaya farklı efektler eklemenizi sağlar. Robotik seslerde oldukça başarılı olan uygulamanın basit arayüzü sayesinde giriş seviyesindeki kullanıcıların bile rahatlıkla kullanabileceği ses değiştirici programlardan biridir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!