Teknoloji

En yetkili isim sıfır arabada ÖTV indiriminin ayrıntılarını açıkladı! İşte indirimin tüm detayları!

Hem dünya hem de ülkemiz oldukça sıkıntı bir devirden geçiyor. Hala pandeminin yarattığı üretim zahmetleri tam olarak çözülememişken, artık de enflasyon probleminin patlak vermesi, iğneden ipliğe her şeyin fiyatının tekrar tekrar yükselmesine neden oluyor.

Tabi yıllardır refahın ve satın alma gücünün kıymetli bir göstergesi olarak görülen sıfır arabaların fiyatları da bu süreçten oldukça olumsuz etkileniyor.

Günden güne artan sıfır araba fiyatları yüzünden ikinci el araçların fiyatlarının da inanılmaz boyutlara ulaşması, vatandaşın otomobil hayallerini hüsrana uğratırken, bilhassa toplumsal medyadan yükselen sesler sayesinde toplumda ÖTV indirimi beklentisi bir oldukça artmıştı.

İşte dün başlayan Hazine ve Maliye Bakanlığı bütçe görüşmeleri sırasında konuşan Bakan Nureddin Nebati, gündemde ÖTV indirimi üzere bir hususun olmadığını söyledi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Vatandaşlık İşemleri - message near me - massage service antalya - ikinci el eşya alanlar - Plak alanlar - Palyaço kiralama - Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Kiralık bahis sitesi