Teknoloji

ESET, Spam Yakalama Başarısı İle “VB Spam+” Mükafatı Aldı

ESET bu incelemeye, kurumlara yönelik ESET Mail Security for Microsoft Exchange Server yazılımı ile katıldı. Mart ayında gerçekleşen ve 11 eksiksiz e-posta güvenliği tahlilinin katıldığı testte, eserlerin aranan, istenmeyen ve makûs emelli olan e-postalara karşı gösterdikleri performansları değerlendirildi.

Spam filtreleme performansları ölçüldü

VBSpam’in sertifikasyon süreci, başkan kurumsal e-posta güvenlik tahlillerine ilişkin önde gelen spam-filtreleme teknolojilerinin performansı hakkında bilgi sağlayan dünyada öncü niteliğindeki bir test olarak bedellendiriliyor. ESET Mail Security for Microsoft Exchange Server, yüksek muvaffakiyet elde edebilen dört eserden biri olarak en yüksek puan olan SPAM+ derecesini elde etti ve bir rakip eser ile birinciliği paylaştı.

Yüzde 100’lük yakalama oranı

İncelemede, spam içeren e-postaların yakalama oranının test edilmesinin yanı sıra, düzmece giriş sayfalarına yahut makûs maksatlı yazılım indirmelerine yönlendiren irtibatlar içeren e-postalarla ilgili testler yapıldı. E-postalara ilişkin ‘kimlik avı’ alt kategorisinin de birinci sefer tanıtıldığı görüldü. ESET, tek bir kimlik avı e-postasını dahi kaçırmayan ve yüzde 100’lük kimlik avı yakalama oranını garanti eden tek eser olarak öne çıktı.

E-posta güvenliği kurumsal güvenlik için hayati önemde

Sonuçlar hakkında yorum yapan ESET Eser Sorumlusu Jakub Debski, “Her işletme e-posta bağlantısına prestij ediyor ve e-posta güvenliği, kurumsal güvenlik açısından hayati kıymet taşıyor. ESET’in kurumsal e-posta güvenliğinde önder olarak tanınması, işletmelere IT güvenliğinde en güzel muhafazayı sağlama konusundaki kararlılığımızın bir ispatıdır. Dünyanın dört bir yanındaki işletmelere emniyetli bir tahlil sunmaktan gurur duyuyoruz” diye konuştu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!