Teknoloji

ESET, Tahlil Ortaklarıyla Kıbrıs’da Buluştu

ESET, Türkiye’deki tahlil ortaklarıyla 14-16 Haziran tarihlerinde Kuzey Kıbrıs’da Bafra bölgesinde bulunan Concorde Otel’inde buluştu. Başta İstanbul, Ankara, İzmir, Adana ve Trabzon olmak üzere Türkiye çapındaki değerli merkezlerden gerçekleşen 420 kişilik iştirakle, 2019 Kıbrıs Buluşması, bugüne kadarki en kalabalık ikinci ESET Tahlil Ortakları Toplantısı oldu. Buluşmada, ESET Türkiye idare takımı ve ESET’in İstanbul, Ankara, İzmir ve Trabzon ofis çalışanları da hazır bulundu.

Yeni uygulamalar tanıtıldı, yılın birinci periyodu değerlendirildi

Toplantıda ESET tahlil ortakları son kurumsal gelişmeler ve eserlerle ilgili bilgilendirildi. Bilhassa kurumlara yönelik ESET Dynamic Threat Defence ve ESET Cloud Administrator üzere daha güçlü müdafaa ve daha kolay kullanım sağlayan yenilikçi tahliller anlatıldı. Bayi, dağıtıcı ve müşterilerden gelen talep ve teklifler değerlendirildi.

Yoğun iştirak, ESET’e duyulan itimadın göstergesi

ESET Türkiye CEO’su Alain Soria, geniş iştiraki “ESET‘e, güçlü eserlerine ve Türkiye grubuna duyulan itimadın bir göstergesi“ olarak nitelendirdi. Soria, tahlil ortaklarına markanın büyümesi ismine gösterdikleri özveri ve efora teşekkür etti.

Huzurlu bir hayat için siber güvenlik şart!

Alain Soria, dijital dünyadaki ziyanlı yazılım sayısının 850 milyonu aştığına dikkat çekti. “Huzurlu bir hayat sürdürebilmek için siber güvenlik şart“ diyen Soria, “Dijital aygıtı çalıştırmaya başladığınız andan siber riski de başlatıyorsunuz“ dedi.

Soria, kelamlarını şöyle sürdürdü: “Siber akınlar hem karmaşıklaşıyor, hem de IoT nedeniyle atak yüzeyi genişliyor. Bu risk ortamına, lakin proaktif ve daima yenilikçi olmayı başaran tecrübeli bir siber savunma yazılımıyla yanıt verebilirsiniz. ESET, dünya çapına yayılmış 16 araştırma merkezi, 21 ofisi ve global siber tehditlere karşı katmanlı yazılımlarıyla bireyler ve kurumları koruyor. Bugün dünya çapında 200’ü aşkın ülkede 100 milyonu aşkın kişi ve 500 binden fazla kurum eserlerimizi güvenerek kullanıyor.“

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - İstanbul Kiralık Eşya Deposu - Nevşehir evden eve - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - fixbet - ELİTBAHİS GİRİŞ - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom