Teknoloji

Ethereum 24 saatte %14 pompalıyor – ETH için sırada ne var?

Kripto para piyasası, birden fazla varlık yaygın kayıpları denetim altına almaya çalışırken, FTX döviz krizi serpintisinden hala sarsılıyor. Kaosun ortasında, yatırımcılar bir sonraki fiyat hareketini ararken, Ethereum ( ETH ), değerli kazanımlarla öne çıkıyor.

Ethereum 24 saatte %14 pompalıyor – ETH için sırada ne var?

Bu doğrultuda, Bloomberg Intelligence emtia stratejisti Mike McGlone, 10 Kasım’da bir tweet’te Ethereum’un kripto kesiminde finansal piyasalar ihtilalini temsil ettiğini belirterek 1.000 dolar düzeyinin varlık için çok kıymetli bir takviye konumu olabileceğini belirtti.

McGlone, “1000 Dolarlık Ethereum Temel Kripto Dayanak Göstergesi Olabilir – Vadeli süreçlerin ve borsada süreç gören fonların ortaya çıkışına misal halde kriptolarda meydana gelen finansal piyasa ihtilalinin daha fazlasını temsil eden, yaklaşık 1.000 dolarlık Ethereum dayanağı kilit pivot olabilir” dedi.

Piyasa oynaklığının ortasında McGlone, Ethereum’un Merge yükseltmesinin akabinde son vakitlerde Pay İspatı ( PoS ) statüsüne geçmesinin, merkezi olmayan finans ( DeFi ) tokeni için bir ölçü ‘canlılık’ sunduğunu belirtti.

McGlone ayrıyeten Ethereum’un büyüme yörüngesini Bitcoin ( BTC ) ile karşılaştırdı ve iki varlığın farklı güçler sergilediğine dikkat çekti.

Ethereum çift haneli yararlar elde etti

Stratejistin yaklaşımı, Ethereum’un son 24 saatte %14’ün üzerinde yarar sağlamasıyla geldi. Basın saatine nazaran, piyasa kıymetine nazaran ikinci sıradaki kripto para ünitesi, yeni ABD Tüketici Fiyat Endeksi (TÜFE) raporunun takviyesiyle 1.300 dolardan süreç görüyordu ve Ekim ayı için daha evvel beklenenden daha düzgün sonuçlar ortaya koydu.

Son düşüşten evvel, Ethereum, topluluk varlık için yükseliş görünümünü koruyarak 1.500 dolar düzeyinin üzerinde istikrar kazanmaya çalıştı. Finbold tarafından bildirildiği üzere, CoinMarketCap kripto topluluğu, Ethereum’un 30 Kasım 2022’de ortalama 1,537 dolar fiyatla süreç göreceğini öngördü.

Yasal İhtar: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!