Teknoloji

Fetch.ai (FET) bir günde %20 arttı! – Yükseliş devam eder mi?

Kripto para ünitesi kesimi, kripto ticaret platformu FTX’in çöküşünün neden olduğu aylarca süren kaosa nihayet orta verirken, günlük kripto para ünitesi tablolarında dikkat cazip derecede yüksek performansıyla öne çıkan bir kripto para olan Fetch.ai ( FET ).

Fetch.ai (FET) bir günde %20 arttı! – Yükseliş devam eder mi?

Tesadüf yapıtı, Fetch.ai’nin mahallî FET tokeninin fiyatı, basın vaktinde 0,23 $ olarak gerçekleşti ve evvelki 24 saate nazaran yaklaşık %20’lik bir artışı temsil ediyor ve yedi gün evvelki ölçüsüne kıyasla kümülatif %91,67’lik bir kar sağlıyor. harika büyümesi başladığında.

Fetch.ai 24 saatlik fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

FET, bunun da ötesinde, bilgilere nazaran, Cosmos ( ATOM ) blok zincirler ortası irtibat (IBC) ağlarında günlük çıkar sağlayanlar listesinin başında yer alırken, onu Decentr ( DEC ), Evmos ( EVMOS ) ve Terra Classic ( LUNC ) takip ediyor. Cosmos Daily tarafından 13 Ocak’ta paylaşıldı.

Cosmos IBC ağlarında günlük en çok kazananlar. Kaynak: Günlük Cosmos

Bu etkileyici kazanımların ardında ne var?

Özellikle Fetch.ai, Cosmos yazılım geliştirme kiti (SDK) ve yapay zeka (AI) blok zinciri ortamına dayalı bir zincirler ortası protokoldür ve kullanıcıların tek bir defter içinde kendi otonom ekonomik casus ağlarını oluşturmasına imkan tanır.

2017’de kurulmasına ve Mart 2019’da piyasaya sürülmesine karşın, kripto pompası sayesinde bir hafta evvel ortaya çıkan ani büyümesi ve tıpkı vakitte topluluğun bir zincirler ortası köprü olarak yararının farkına varması nedeniyle son vakitlerde daha fazla dikkat çekti.

FET’in ivmesini müdafaayı başarıp başaramayacağı ve önümüzdeki aylarda ilerleme kaydetmeye devam edip etmeyeceği, daima teknolojik gelişiminin yanı sıra daha geniş kripto para ünitesi ve finansal piyasalardaki iklime bağlı olacağı için görülmeye devam ediyor.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking