Teknoloji

Fiat Doblo fiyat listesi: Enişteler ağlamaklı!

Hafif ticari sınıfında pek çok model ve seçenek kelam konusu. Citroen Berlingo, Volkswagen Caddy, Peugeot Rifter bunlardan yalnızca kimileri. Fakat bir gerçeği kabul etmek gerekir ki bu sınıfta ülkemizin en çok satış yapan modeli saydıklarımızdan hiçbiri değil.

Ülkemizin en çok ilgi gören hafif ticari modeli sizin de iddia ettiğiniz üzere Fiat Doblo. Konforuyla değil, maliyetleri sayesinde tercih konusu olan araç, ne yazık ki aldığı son artırımlardan sonra bu özelliğini kaybetmiş vaziyette.

Fiat Doblo fiyat listesi: Enişteler ağlamaklı!

Şunu kabul etmek gerekir ki Doblo artık ucuz bir araç değil. Kelam konusu modelin baz donanım düzeyindeki fiyatı, maalesef ki 400.000 TL sonuna dayanmış vaziyette. Hal böyleyken orta gelir kümesinde yer alan bir kişinin en boş paket Doblo’yu satın alması bile baya bir zorlaşmış oluyor.

Dolayısıyla son periyotlarda Doblo satışlarının da azaldığını tabir etmek, herhalde yanlış olmayacaktır.

Modelin giriş düzeyindeki donanımı, 1.6 litrelik dizel makineyle birlikte geliyor. Easy olarak geçen bu donanımda, kestirim edebileceğiniz üzere düz vites kullanılmış. Lakin 120 beygir güç üreten bu motorla manuel şanzımanın ahenk içerisinde çalıştığını da söylemeden geçmeyelim. Modelin fiyat listesinin tamamına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Vatandaşlık İşemleri - message near me - massage service antalya - ikinci el eşya alanlar - Plak alanlar - Palyaço kiralama - Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Kiralık bahis sitesi