Teknoloji

Fiyatı latife gibi! Volkswagen Tiguan için son fırsat!

C-SUV denince akla gelen birinci otomobillerden biri Volkswagen Tiguan. Kabul etmek gerekirse modelin segmentinde Peugeot 3008, Hyundai Tucson, Kia Sportage üzere epey önemli rakipleri var. Lakin Volkswagen Tiguan, esaslı geçmişi ve sınıfına taraf veren yapısıyla sınıfının hala en argümanlı aracı olarak öne çıkıyor. Hatta rakiplerinin yeni artırımlar aldığı bir haftada Tiguan fiyatlarının yerinde sayması da model açısında epeyce değerli.

Fiyatı latife gibi! Volkswagen Tiguan için son fırsat!

Volkswagen Tiguan baz donanım düzeyinde 1.5 litrelik akaryakıtlı bir motorla birlikte geliyor. 150 beygir güç üreten bu makine, DSG şanzımanla taçlandırılmış. Life olarak isimlendirilen paketin fiyatı ise günümüzde 937.400 TL. Lakin ilerleyen günlerde Volkswagen Türkiye fiyatlarını güncellerse, bu bedelin çok rahat halde 1 milyonu aşacağını söyleyebiliriz.

Araç 520 litrelik bagaj hacmi ile tam bir aile otomobili profili çiziyor. Ayrıyeten daha fazla alana gereksinim duyanlar, koltukları yatırıp bagaj hacmini iki katına çıkarabilir.

Uzun seyahatler için biçilmiş kaftan olan Tiguan, şık tasarım yapısıyla da kullanıcılarını mest etmeyi başarıyor. 5 farklı seçenekle ülkemizde satılan modelin fiyat listesine aşağıdan erişebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!